Skocz do zawartości

Światła do jazdy dziennej


coobah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolejnym powodem dla którego zdecydowałem się na te lampy jest system samopoziomowania reflektorów wymyślony przez francuzów, pada to średnio raz na 2 lata, zamienników brak, nierozbieralne, koszt w ASO 700 zł sztuka za kawałek plastiku :shock:

 

A takie pytanie czy ten system samopoziomowa nie działa również na wyłączonych lampach?

 

U mnie działa tylko na włączonych światłach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Udało mi się zrealizować plan - wsadziłem okrągłe dzienne w fabryczne zaślepki od Focusa ST170. Efekt nazwałbym "fabrycznym" i mam nadzieję, że nawet najwięksi przeciwnicy dziennych nie powiedzą, że nie będę widoczny albo że to "rzeźba":

 

2.jpg

 

3.jpg

 

A tu bezpośrednie porównanie świateł mijania do dziennych, najpierw od frontu:

 

13.jpg

 

14.jpg

 

A teraz z perspektywy kierowcy auta, które się ze mną mija (tak z 10 metrów przed stanąłem, dalej mi placu brakło)

 

15.jpg

 

16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem takie same i mam problem. Po podłączeniu w/g instrukcji wszystko jest ok do momentu włączenia na światła mijania. Wtedy dzienne nie gasną tylko szybko mrugają...

Przetestowałem kilka opcji podłączenia i za każdym razem to samo...

Kurde,a kupiłem coś lepszego żeby problemu nie było...

Może macie jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, O, ciekawe. A sprawdzałeś co się stanie jak podłączysz pod inne, stałe +12? Zgasną jak należy? Jak tak to coś dziwnego z instalacją lamp masz. Jak będzie to samo to walnięty moduł. Bo zakładam że masę i +12 po zapłonie masz ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem takie same i mam problem. Po podłączeniu w/g instrukcji wszystko jest ok do momentu włączenia na światła mijania. Wtedy dzienne nie gasną tylko szybko mrugają...

Przetestowałem kilka opcji podłączenia i za każdym razem to samo...

Kurde,a kupiłem coś lepszego żeby problemu nie było...

Może macie jakiś pomysł?

 

według mnie to układ zasilający LEDy świruje... Coś z nim nie tak, skoro przerobiłeś już różne warianty podłączenia..

Ja w poniedziałek założyłem do mojej Cytryny Philips Daylight 4.

 

Autem żona pojechała do pracy więc na razie będzie bez fotki :)

Czas montażu jakieś 2,5 godziny łącznie ze zdjęciem i założeniem zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może macie jakiś pomysł?

 

a może podłącz przez przekaźnik rozwierny, na zasadzie takiej, że jak przekaźnik dostanie napięcie po załączeniu mijania, to się rozłączy i tym samym odetnie napięcie od dziennych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w zestawie który kupiłem jest już sterownik/przekaźnik ,wszystko hermetyczne i solidnie zrobione.

 

no i właśnie o nim myślałem gdy pisałem o zasilaniu...

Masz gwarancję to reklamuj...

Albo tak jak napisał Swoop, więcej info np.

 

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2062391.html

 

na elektrodzie jest od cholery tematów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na elektryce i podobnych zagadnieniach. Specjalnie kupiłem zestaw gotowy do podłączenia ,a nie żeby coś jeszcze dłubać. Czyli co,musi być coś walnięte w tym zestawie?

Jeeezu teraz to wszystko znowu demontować :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy możesz zareklamować sam sterownik i tylko jego wysłać...
Kupilem u siebie na miejscu takze problemu nie ma. Ale musze wszystko wyjąc bo od sterownika ida przewody z kostkami wpinanymi do lamp. Wszystko jest poprzypinane do zderzaka itd. rozumiesz.

Zestaw to NSSC.

78946472906425989478.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco, podjedź do gościa od którego brałeś, niech wyciąga sterownik od innego nowego zestawu i sprawdź na tym drugim sterowniku.

 

ale rozwiązanie z tymi kablami to kiszka. W tym zestawie Philips który ja kupiłem to właśnie od lamp idą długie przewodu, a ze sterownika stercza jakieś tylko 20 cm kikuty. Chyba to jest lepsze rozwiązanie w przypadku awarii, bo nie trzeba grzebać wtedy przy samych lampach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie od lamp idą długie przewodu, a ze sterownika stercza jakieś tylko 20 cm kikuty.
Tu jest dokładnie odwrotnie,wiec żeby wyjąć sterownik muszę zdjąć zderzak żeby odpiąć przewody...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest dokładnie odwrotnie,wiec żeby wyjąć sterownik muszę zdjąć zderzak żeby odpiąć przewody...

 

no wiesz, pewnie chińczyk który robił te lampki to wszedłby cały między zderzak i chłodnice i poodpinał te kostki bez wysiłku... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź do gościa od którego brałeś, niech wyciąga sterownik od innego nowego zestawu i sprawdź na tym drugim sterowniku.
Tak własnie zrobiłem. Trafiony był control box. Po zamontowaniu nowego wszystko gra :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.