Skocz do zawartości

PlastiDip - alternatywa dla folii


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Cena dobra i pojemność większa + darmowa przesyłka od 100 zł tylko dzisiaj :P zamawiałem z tej strony parę rzeczy i jestem zadowolony. Wszystko jest wysyłane z magazynów z niemiec.

 

[ Dodano: 17 Lipiec 2012, 20:42 ]

zamówiłem to http://tiny.pl/h4pkr bardziej się opłaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze faktycznie mozna porownac trwalosc PlastiDip np z folia 3M?

 

Niestety nie można :( też byłem napalony na ten produkt jak szczerbaty na suchary, ale po zastosowaniu go na elementach motocykla doszedłem do wniosku, że to lipa. Owszem do malowania emblematów i małych elementów jest spoko, ale większe płaszczyzny to tragedia.

 

Prawdą jest, że ten "magiczny wynalazek " łatwo można usunąć i to zarówno jak wyschnie ( przez zerwanie z powierzchni) jak i na świeżo gdy coś obok ubrudzimy ( wystarczy tylko szmatka nasączona benzyną ekstrakcyjną) i to chyba jego jedyne plusy.

 

Co do minusów to:

 

Cholernie szybko sie brudzi i rysuje

nawet bardzo delikatna mikrofibra pozostawia na nim ślad w postaci drobniutkich nitek

po myciu trzeba delikatnie wycierać do sucha aby nie uszkodzić powierzchni. Generalnie produkt bardzo wymagający jeżeli chodzi o utrzymanie go w czystości.

Przez nieuwagę można go usunąć nawet środkiem do usuwania smoły:(

W weekend postaram sie wstawić zdjęcia z tego co wyszło po zabawie z PlasiDip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał doczynienia z tym produktem Foliatec? http://www.foliatec.com/foliatec/shop_i ... 2=5&p3=48#

 

Cena na niemieckim Ebayu bardzo atrakcyjna, w Polsce na razie nie widze...

 

Tylko... Producent pisze że 2 x 400 ml straczy na komplet felg... Jakoś mi sie to nie widzi, szczególnie z malowaniem od wewnątrz.

 

Generalnie przedstawiciel Plastidip na polske leci sobie w kulki... Białego to się od maja nie mogę doprosić... Ciągle tylko że będzie a od 3 miesięcy nic... nawet był niby dostepny na ich stronie, zamówiłem 4 tygodnie temu i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.