Skocz do zawartości

PlastiDip - alternatywa dla folii


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cena będzie sztywna 59 złotych plus vat w całej Polsce, kolory będą wszystkie oprócz białego którego jeszcze producent nie potwierdził czy wysłał. Wydajność- na komplet 18tek żeby to zrobić dobrze potrzeba by było 4 puszki farby, chyba że masz dostęp do lakierni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi kolo 60zl za felge ;p Jak bedzie dostepne to wezme bialy kolor :D

 

zważywszy na to, że proszkowo można już od 80 zł, to żadna rewelacja, ale zaletę ma taką, że zawsze można zerwać jak się znudzi ...

 

Jakieś wieści o dostępności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena zla nie jest ale wydajnosc mega na minus;/
w porównaniu do czego zła? będą normalne puchy dostępne do malowania "pistoletowego" zwał jak zwał każdy wie o co chodzi.

 

zważywszy na to, że proszkowo można już od 80 zł,
80 złotych za 18tkę? gdzie? jade tam malowac...

 

Co do dostępności tak jak pisałem wcześniej 28my kwietnia lub 2 maj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 złotych za 18tkę? gdzie? jade tam malowac...

 

ostatnio tak przelotem zapytałem się w firmie Cynklak z Wyszkowa pod warszawą ile kosztuje to powiedzieli że ok 80 zł więcej nie pytałem, bo mi się spieszyło. Zadzwoń i zapytaj co i jak ;):idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W Warszawie będzie bliżej 120 za sztuke, a do tego trzeba jeszcze założyć opony i wyważyć, a to NIE jest w cenie w zakładach malujących koła, więc dodatkowa stówka na serwis. Bardzo lekko licząc robi się 2x w porównaniu do Plastdipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renowacjafelg.pl dałem 590 za pomalowanie 17stek (w kolor czarny super połysk) i przełożenie opon z wyważeniem ;)

 

A co do trwałości na felgach, to wydaje mi się, że takie rozwiązanie u nas się nie sprawdzi. Nie będzie tego jak wyczyścić, a brudzić się będzie bardzo mocno. Ale poczekamy aż ktoś się zdecyduje na malowanko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poczekamy aż ktoś się zdecyduje na malowanko

 

Zabieram się jak pies do jeża, za "renowację" :D:lol: stalówek do Ducato, proszkowanko do zakładu nie wchodzi w grę, bo nie mam jak unieruchomić busa na pare dni, jeśli potrzeba 4 puchy na komplet, to jest koszt gratów (spreje, podkłady itp), jeśli dodamy do tego czas schnięcia, papierowania etc, to PlastiDip jawi się jako moje zbawienie... :song::kox:

 

[ Dodano: 25 Kwiecień 2012, 16:37 ]

dla osoby która zrobi felgi na jakiś fajny kolor i zamieści relacje/ filmiki zrobimy specjalną cenę, warunek jakaś ciekawa felga i auto, jak ktoś chętny proszę o info w temacie

 

Fiat Ducato, ori stalówki, z kołpaczkiem do kompletu? :song: może być? :-]:D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poczekamy aż ktoś się zdecyduje na malowanko

 

Zabieram się jak pies do jeża, za "renowację" :D:lol: stalówek do Ducato, proszkowanko do zakładu nie wchodzi w grę, bo nie mam jak unieruchomić busa na pare dni, jeśli potrzeba 4 puchy na komplet, to jest koszt gratów (spreje, podkłady itp), jeśli dodamy do tego czas schnięcia, papierowania etc, to PlastiDip jawi się jako moje zbawienie... :song::kox:

 

[ Dodano: 25 Kwiecień 2012, 16:37 ]

dla osoby która zrobi felgi na jakiś fajny kolor i zamieści relacje/ filmiki zrobimy specjalną cenę, warunek jakaś ciekawa felga i auto, jak ktoś chętny proszę o info w temacie

 

Fiat Ducato, ori stalówki, z kołpaczkiem do kompletu? :song: może być? :-]:D:lol:

Psiknąć Motipem do Felg i na rok z głowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie pokladam nadziei w super trwałości ale w tym ze na jakis czas z grafitowych felg bede mial niebieskie :D Panowie mam juz taka ilosc zamowien ze bede musial zrobic liste, sporo plasti pozamawiały warsztaty, dobrze żeby starczylo dla wszystkich z forum, musze wiedziec jaka ilosc zarezerwowac, lista wieczorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.