Skocz do zawartości

PlastiDip - alternatywa dla folii


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, napewno Dip jest ciemniejszy niż PlastiLak na korzyść tego pierwszego, mam nadzieje ze kolejne partia PlastiLake będzie już ciemniejsza

 

a z Twojego punktu widzenia który lepszy? :o

Dip ma fajniejszy odcień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dip ma fajniejszy odcień

 

no dobra, nie sprecyzowałem. Nie pytam o kolor tylko sposób pracy, "układanie" się na lakierze, zrywanie, przewidywana trwałość...

Hmmm może jednak nie będę się wypowiadał w tym temacie ;)

"każda Pliszka swój ogonek chwali" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja malowałem 'chrom' w OPC, a także grill. Wszystko trzyma już któryś tam tydzień :P Oczywiście plastiDIP, plastilak na grilu szybko się zniszczył..:/

My np malowaliśmy chromy w w Hummerku i niestety blacha PlastiDip padł bardzo szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie ta różnorodność opinii n/t PlastiLak, PlastiDIP.

 

Każdy zachwala na zmianę,albo pierwsze(krytykując drugie),albo drugie(krytykując pierwsze) :/

To chyba podobnie jak z woskami itp, ile ludzi tyle zdań, nie twierdze ze PlastiLak jest np lepszy na chromach tez padł na Hummerowskich bardzo szybko ;(, dopiero jak poszedł papier 1500 na chromy to trzyma się dobrze zarówno Dip jak i Lak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuje(tzn. chce) dach z lotką prysnąć w czarny mat i teraz mam dylemat. Ale ogólnie bardziej skłaniam się w stronę PlastiLaka (po cichu licząc że nowa wersja będzie zajebista...:)

 

ja idę w biały, i też myślę czy PD czy PL :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuje(tzn. chce) dach z lotką prysnąć w czarny mat i teraz mam dylemat. Ale ogólnie bardziej skłaniam się w stronę PlastiLaka (po cichu licząc że nowa wersja będzie zajebista...:)
przyjdzie plastilak poprawiony to potestujemy z ozzem bo mam jeszcze 2 puchy plasti i pistolet do nich- dużo łatwiej maluje się większe powierzchnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, Dzięki. Chodziło mi niby o Plasti Laka ale dostępność na żywo jest średnia, więc chyba skończy się na Dipie. Chcę tylko emblemat z tyłu pomalować, więc w sumie żadna różnica. :)

 

PL w sprayu trzeba czekać do końca miesiąca a dystrybutorem w PL jest SNB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, Dzięki. Chodziło mi niby o Plasti Laka ale dostępność na żywo jest średnia, więc chyba skończy się na Dipie. Chcę tylko emblemat z tyłu pomalować, więc w sumie żadna różnica. :)

Podrzuć emblemat do Mx Nowicki się pomaluje pistoletem i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjdzie plastilak poprawiony to potestujemy z ozzem bo mam jeszcze 2 puchy plasti i pistolet do nich- dużo łatwiej maluje się większe powierzchnie.

 

OK,to czekam(y) - jak co to pogonisz mi puszkę w dobrej cenie.. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.