Skocz do zawartości

PlastiDip - alternatywa dla folii


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

http://sklep.oemtuning.pl/pl_PL/p/Plast ... eview=true

 

to chyba rozwiązuje w mniejszym lub większym stopniu dotychczasowe minusy plastidipa: brak połysku i wrażliwość na uszkodzenia

 

"Bezbarwny produkt PlastiDip nadający matowym powierzchniom połysk. Pełni także rolę utwardzacza. Można go stosować tylko i wyłącznie na powierzchni pokrytej wcześniej produktami PlastiDip."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za parę dni u mnie będzie 2 miechy jak plasti siedzi na zimowych kółkach.Przebieg, to będzie coś koło 1,5tyś. Jakiś oznak zużycia czy coś nie widać. Nadal trzyma na froncie :P ale już w miejscach śrub na tylnym kole podniosło się. Pewnie powodem tego będzie przykręcanie śrub i tak mógł popękać. Jako tako problemów z myciem aktualnie nie ma, tzn. troszkę twardsza gąbka (np.taki odpad poprodukcyjny :P ) i zakamarki są czyste. Bez używania APC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja również felgi prysnąłem plasti dipem ;) teraz pytanie..jak z myciem? chemii raczej nie ma co stosować albo? Nie mam zamiaru za jakiś czas poprawiać czy malować na nowo a chciałbym się jak najdłużej tym nacieszyć :D

 

Foto podglądowe ;)

 

DSC01085.JPG

DSC01084.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemas22 pod plasti się nie matuje powierzchni.Nie ma takiej potrzeby/konieczności.

sauber jak było sucho na drodze to używałem apc i pędzelek. Nie odnotowałem nic niepokojącego ;) Teraz myję gąbką i doczyszczę wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotach fajnie ile taka puszeczka .Jak to idzie pistoletem normalnie jak lakierem zwykla dysza. Jakos przygotowales fele matowales itp ?

 

Pistolet lakierniczy z dyszą 1.3 niby zalecane jest 1.4 ale nie ma dużej różnicy moim zdaniem :) Przygotowanie powierzchni czyli umyte, czyste, niezakurzone felgi, obklejamy i malujemy :D 3-4warstwy i gitara ;)

 

sauber elegancko Ci to wyszło

 

Dziękuję :D

 

Jak sie nie spodoba to przynajmniej łatwo będzie wrócić do poczatku

 

No dokładnie ;) znudzi się ew. zniszczy się to idzie oderwać bez żadnych szkód :D

 

sauber jak było sucho na drodze to używałem apc i pędzelek. Nie odnotowałem nic niepokojącego Teraz myję gąbką i doczyszczę wszystko.

 

Czyl;i nic specjalnego co do mycia :D Dzięki wielkie ;)

 

 

Aaaa tak wgl mam jeszcze grill w czarnym macie, oceńcie sami :)

 

DSC00568.JPG

DSC00562.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowałes gotowy produkt czy sam rozcienczałes? Gdzie kupowałes?

 

Gotowiec, nic nie trzeba rozcieńczać. Przygotować powierzchnie, obkleić, zmieszać i malować :D

 

masz zdjęcie jak wyglądają na aucie?

 

Na weekend mam zamiar wrzucić koła na auto w celu sprawdzenia, wtedy się pochwalę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.