Skocz do zawartości

Nielsen S-A-S


leszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie opłaca się dawać go na nadkola, na plastikach u mnie jest widoczny jakiś jeden dzień. więc na nadkolach jakieś 6godzin.

 

no chyba żartujesz :shock:

albo ci się środki pomyliły, albo spróbuj jeszcze raz

 

u mojej mamy w corsie C na plastikach wytrzymał długo, nie pamiętam ile dokładnie, ale były to raczej tygodnie niż dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadkola musimy mieć idealnie suche przed aplikacją, ponieważ SAS jest na destylatach ropy, a nie na wodzie.

Zgadza się, plastik musi być dokładnie wysuszony bo w przeciwnym razie będzie się mazać.

 

Nie wiem skąd taka opinia użytkownika proton789, :dontknow:

 

U mnie siedzi nawet do miesiąca, tzn. plastik jest czarny i odpycha wodę. W tym czasie 2-3 mycia.

 

BTW, proponuję przenieść temat bo znajduje się w nieodpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sasa aplikuje po wytarciu,wyczyszczeniu szyb itp czyli ok godzinkę więc plastiki są już idealnie suche, nakładam aplikatorem z mf i jak obejdę cale auto przelatuje sucha mf wszystkie plastiki. Dzis jechałem na Kamien Slaski czyli jakieś 70km od mojego miejsca zamieszkania, u celu nie było już śladu po sasie bo wziąłem ze sobą i tam przeleciałem, zrobiłem 50/50 i zero śladu po porannym aplikowaniu sasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
Zawsze sasa aplikuje po wytarciu,wyczyszczeniu szyb itp czyli ok godzinkę więc plastiki są już idealnie suche, nakładam aplikatorem z mf i jak obejdę cale auto przelatuje sucha mf wszystkie plastiki. Dzis jechałem na Kamien Slaski czyli jakieś 70km od mojego miejsca zamieszkania, u celu nie było już śladu po sasie bo wziąłem ze sobą i tam przeleciałem, zrobiłem 50/50 i zero śladu po porannym aplikowaniu sasa.

 

może spróbuj tak jak pisze czaptan, nałożyć go aplikatorem gąbkowym

ewentualnie może na tych plastikach siedzieć coś co nie pozwala S-A-S'owi się z nimi związać, przydałoby się je doczyścić czymś mocniejszym, idealny do tego jest zmywacz silikonowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sasa aplikuje po wytarciu,wyczyszczeniu szyb itp czyli ok godzinkę więc plastiki są już idealnie suche, nakładam aplikatorem z mf i jak obejdę cale auto przelatuje sucha mf wszystkie plastiki. Dzis jechałem na Kamien Slaski czyli jakieś 70km od mojego miejsca zamieszkania, u celu nie było już śladu po sasie bo wziąłem ze sobą i tam przeleciałem, zrobiłem 50/50 i zero śladu po porannym aplikowaniu sasa.

 

 

A sprawdzałeś kropelkowanie?

Bo wiesz po tygodniu przetrę SASem i zawsze jest różnica, ale on tam dalej siedzi i kropelkuje ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

zauważyłem,że ważnym czynnikiem przed aplikacją tego produktu (S-a-S),jest mocne wstrząśnięcie i wymieszanie produktu ,bo zauważyłem że lubi on zmieniać konsystencje...

raz jest gęstym żelem,a po wymieszaniu robi się oleista ciecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scholl Boost :good:

 

Efekt super, zapach jeszcze lepszy, jak jakiś bananowy syrop dla dzieci. Tylko obowiązkowo trzeba wypolerować, by nie było zacieków. Po pierwszym kilkugodzinnym pucowaniu (K2 Akra) teraz wystarczy co kilka tygodni umyć i nanieść Scholla, z czego najdłużej trwa zostawienie go do związania się. I ludzie robią wow 8-)

 

SAS na plastikach zewnętrznych przeszedł moje oczekiwania. Fenomen.A co by bylo na jakichś mocno wyblakniętych *.* ... Tylko śmierdzi jak pasta do podłogi.Duża powierzchnia + ciepło pod maską = nie zaryzykowałabym. Ze względu na niski komfort pracy i ryzyko że zapach może się tak szybko nie ulotnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.