Skocz do zawartości

Co sądzicie o auto-politurze firmy Plastmal?


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej zacznij o jakiegoś elementu, który jest mało widoczny. dół zderzaka się nadaje. Jeśli coś Ci się nie powiedzie, to będziesz wiedział, że na środku maski lepiej nie robić tego w ten sam sposób. jeśli zaś efekt będzie Ci odpowiadał, kolejność nie ma większego znaczenia. ale lepiej zacznik od powierzchni poziomych a potem przejdź do pionowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup miernik grubości lakieru, to poznasz odpowiedź na to pytanie. Udzielanie odpowiedzi na to pytanie przez internet to gorzej niż wróżenie z fusów.
Czyli mam rozumiec ze politura sciera lakier?? To czego uzywac by nie ingerowac. Wosk?? ten prestone o ktorym pisalem moze byc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czego uzywac by nie ingerowac. Wosk?? ten prestone o ktorym pisalem moze byc??

prestone odradzam, miałem kiedyś i po 2 krotnym użyciu stoi i się kurzy. lepiej sonaxa w paście albo k2 ultra wax jeśli chcesz coś budżetowego. może też być coś z żółwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Plastmalem robilem kiedys auto przed wlasnym weselem i na zdjeciach wygladalo to rewelka jak za taka kase, minusem produktu jest to ze zostawia slady na plastikach np jak wejdzie w pory. DO tego jak polerujemy powstaje jakby pyl, ktory potem sie osadza i warto czysta szmatka z miktofibry przejachac robione lementy na sucho.Warto wiec zabezpieczyc plastiki lub w razie zauwazenia ze dostalo sie w szpary to szyko zetrzec zanim wyschnie. Co do polerki robilem to miktofibra, ale uwaga nakladac malymi ilosciami, kiedys robilem wiekszymi i powiem ze nie potrzebnie bo dluzej sie poleruje wyschniete mleczko, a efekt ten sam. Scieralem jak mleczko na prawde wychlo, inaczej smugi jakby robi i dluzej trzeba polerowac.

 

Plastmal to dosc stary produkt, taki klasyk, ciemny lakier fajnie wyciaga porownania nie mamdo innych produktow tego typu, ale zanjomi w pracy ktorzy wcale nie wiedza o istnieniu kosmetykow z poza marketu byli w szoku po zastosowaniu. Efekt dlugo sie nie utrzymuje jesli nie zastosuje sie wosku na to. Kropelkuje tylko przez kilka pierwszych dni. Mleczko ma tez jakies male wypelniacze bo ryski slabiej widacnie wydaje mi sie by byla jakos scierna. Dodam jeszcze ze kolor na jakim stosowalem to czarna perla wchodzaca w ciemny fiolet na duzym sloncu. Ogolnie politura daje jakis efekt na ciemnych lakierach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, używałem tego środka ok. 3-4 razy - efekt mnie zadowalał.

 

Szukam jednak jakieś alternatywy - coś co będę mógł stosować co ~2 tygodnie (bo co tyle myję przeważnie samochód) i nie zniszczy mi lakieru. Chciałbym to na koniec utrwalić... żeby ten efekt troszkę czasu się utrzymywał.

 

Rozumiem, że tego środka plastmal nie mogę używać zbyt często?

 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

 

@down

Czytałem - przeglądałem to forum nawet jak nie miałem konta. Problem tkwi w tym, że nie posiadam miernika grubości lakieru. Są polecane tutaj różne środki i na prawdę ciężko się zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.