Skocz do zawartości

Spot 31.03 w Łódzi


Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie zaśmiecać tematu łódzkich spotkaniach, dyskusję dotyczącą najbliższego spotkania będziemy kontynuowali w tym temacie.

 

Lista uczestników:

 

1. szynka

2. maly_marcin

3. łukash

4. Wiolka

5. Paweł

6. minetoo

7. M4ciek

8. Vit0

9. fireman_marcin

10. MetalMagnes

11. Marco

12. Swoop

13. soll

14. Endi

15. Endi1 ((kolega chce się wybrać, nie wiem jaki ma nick na forum, jutro potwierdzę czy będzie)

16. Fancivi

17. Eryczek

18. enjoy1516

19. _Shadow

20. yukon

21. sinrock

22. Justyna (jeszcze potwierdzę bliżej terminu )

23. patrizio1985 na 99% (a ta Wasza dziupla jest na rewolucji 1905 nr 44??)

24. KubaLDZ

 

Nasze wstępne ustalenia i pomysły:

 

1. Będą pojedyncze elementy blacharskie do zabawy, polerowania dla nowicjuszy czy prób spalenia lakieru. (to jeszcze do potwierdzenia)

2. Będzie grafitowa Honda Accord do dyspozycji - planujemy przeprowadzić na niej testy produktów na zewnątrz i wewnątrz. Od mycia, poprzez wnętrze, korektę lakieru po lsp. Mamy nadzieję, że każdy przywiezie ze sobą chociaż trochę swoich skarbów, wtedy będzie co oglądać i porównywać.

3. Mam nadzieję, że uda się skombinować jakiś skórzany fotel do renowacji. Na komplet tych które miały czekać na spot nieoczekiwanie znalazł się klient :) Jeżeli ktoś coś ma - pisać! Będziemy dogadywać szczegóły.

4. Będzie projektor lub tv z komputerem na którym będziemy chwalić się zdjęciami i filmami. Tutaj podstawą są Wasze materiały - mam nadzieję, że pendrive'ów zapełnionych po brzegi nie zabraknie.

 

Liczymy na Wasze pomysły, piszcie co chcielibyście przywieźć, pokazać czy zobaczyć. Mam nadzieję, że każdy przywiezie swoje wynalazki, kosmetyki i maszyny. Pamiętajcie, że to zlot detailingowców, my tylko użyczamy miejscówkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mogę podrzucić różne panele do zabawy :)

 

Super! Posłałem PW.

 

ja będę służbowym ciemnoniebieskim akrylowym focusem, więc można będzie ewentualnie go wygłaskać ... tylko nie spalić ;)

 

w firmie go nie poznają ;)

 

Myślę, że nie będzie czasu, aby przygotować całe auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy tym razem plakiety z nickami aby latwiej się bylo polapac kto jest kto?

 

Tak, na pierwszym spocie były nalepki - na drugim po prostu nam się zapomniało :oops: Najprostszym rozwiązaniem będzie biała nalepka nalepiana na ubrania.

 

Pomyślcie jakie pamiątki chcielibyście otrzymać. Smycze? Breloczki? Może jakieś dyplomy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie jakie pamiątki chcielibyście otrzymać

 

Sebastian, spalony lakier na takiej granatowej bawarce z pomalowanymi fotelikami :P

 

Pozdrawiam - a tak na serio, pamiatki, itp to tylko zabawa w koszty, a tu chodzi by się spotkać, popracować, miło spędzić czas, wymienić sie doświadczenem.

 

Przydała by się lista co kto zabierze :good:

 

Ogólnie miejscówka dobra, może i pogoda dopisze co by bramę otworzyć i hale przewietrzyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
ja bym chciał sernik Wiolki spróbować wreszcie ;) więc nie musisz brać żadnych siuwaxów, zrób tylko sernik(i) :kox:

 

o masz! sernika się zachciało :mrgreen:

 

ooo no to mam pomysł na kolejną zlotową atrakcję. Zamiast polerowania będzie kolektywne pieczenie serników :-]

 

ale dobra ja już się nie odzywam, bo mnie do SNB w końcu za karę nie wpuszczą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną lista pozostaje zamknięta. Mamy 25 osób oficjalnie zapisanych, a w sumie na pewno będzie ponad 30. Mimo, że podwórko i lokal mamy nienajmniejsze to więcej osób nie pomieścimy.

 

ehhh :(

\

 

też bym dołączył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.