Skocz do zawartości

Koszty dostawy w MX NOWICKI


Wiolka mx_n

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Cześć,

 

MX NOWICKI to między innymi sklep internetowy dlatego minimalizowanie kosztów dostawy było jednym z naszych głównych celów ;)

System został przystosowany do wyliczania kosztów przesyłki w zależności od faktycznej wagi zamówionych towarów- a to oznacza, że u nas nie płacisz za coś z czego nie korzystasz :-]

 

Cennik znajduje się u nas na stronie:

http://www.pielegnowacauto.pl/cennik-wysylek/ (i jak widać najtańsza przesyłka jest już za 5,30 zł- nie licząc odbioru osobistego lub promocyjnych wysyłek za 0 zł :) ). Jest to bardzo ważne kiedy zamawiacie lekkie rzeczy lub pojedyncze akcesoria ;)

Do tego sklep posiada bardzo ciekawą funkcjonalność wyliczania kosztów przesyłki jeszcze przed złożeniem zamówienia (opcja dostępna również dla klientów nie posiadających konta w naszym sklepie).

305c9ed38706fa48med.jpg

Wystarczy, że po dodaniu interesujących Was produktów do koszyka klikniecie "otrzymaj wycenę" (przesyłki zagraniczne wyceniamy indywidualnie dlatego opcja wyłącznie dla przesyłek krajowych) a pojawią się wszystkie możliwe opcje do wyboru.

 

Opcja jest bardzo rzadko spotykana w sklepach internetowych dlatego postanowiliśmy opisać ją w widocznym miejscu, bo bardzo ułatwia planowanie swoich wydatków podczas zakupów ;)

 

Pozdrawiam

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne posunięcie, Trzeba także zauważyć, iż ludzie odżywiający się w zgodzie ze swoim organizmem znacznie częściej mają dobre samopoczucie i rzadziej popadają w depresje i melancholię. Są lepiej nastawieni do otaczającego ich świata i mają wielką chęć do życia, wiedzą czego od życia chcą i biorą to pełnymi garściami. Oczywiście nie można sugerować, że wszyscy ci którzy odżywiają się inaczej nie mają werwy to życia ani celów i pragnień, jednak znacznie częściej to ci lepiej się odżywiający do owych celów dochodzą. Można także łatwo spostrzec, że często zdrowy tryb życia przeradza się w obsesję. Nikomu nie trzeba wyjaśniać, że popadanie w skrajności nigdy nikogo do szczęścia nie doprowadziło, a wręcz przeciwnie. Obsesja na punkcie swojego ciała i tego jak postrzegają nas inni może prowadzić do wielu groźnych chorób, jak przykładowo bulimia, anoreksja czy nerwica. Wszystkie z nich wymagają odpowiedniego leczenia i przede wszystkim zmiany dotychczasowych nawyków, inaczej mogą doprowadzić nawet do śmierci. Żadnego z nich się nie zapomina, pozostają one w psychice człowieka do końca życia, co bardzo często uniemożliwia im normalne funkcjonowanie wśród innych ludzi. Wiadomo jednak, że ówczesny świat zwraca wielką uwagę na wygląd zewnętrzny, nie można jednak z niczym przesadzać, w końcu to my powinniśmy czuć się dobrze sami ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Bardzo dziękujemy za słowa uznania. I bardzo chętnie poznamy Wasze pomysły na dalszy rozwój sklepu (nie tylko jeżeli chodzi o asortyment ale również o techniczne rozwiązania, które by mogły ułatwić lub uprzyjemnić zakupy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Ja proponuje sernik albo szarlotkę ew kawa herbata przy odbiorach osobistych :-]:-]:lol::lol::lol:

 

łakomczuszek :P ech gdyby tylko miejsce było to ja bym wszystkich gościła kawką i ciasteczkiem :( pozostaje mieć nadzieję, że w końcu jakiś "kwadrat" się znajdzie coby ciasto nie było wirtualne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, powiem że bardzo mi się to podoba z tymi przesyłkami :D Zawsze w sklepach internetowych mi tego brakuje, żeby się dowiedzieć ile kosztuje wysyłka zanim do koszyka przejdę...

Ale cóż, i tak zawsze odbieram osobiście :roll:

Jak jest, to z Pawłem pogadam albo z jego Mamą jak nie ma Pawła albo Tatą czasami, jak przyjadę rowerem, lubię tam przychodzić :) Sklep sprawia bardzo pozytywne wrażenie, takie :idea: rodzinne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Ale cóż, i tak zawsze odbieram osobiście :roll:

Jak jest, to z Pawłem pogadam albo z jego Mamą jak nie ma Pawła albo Tatą czasami, jak przyjadę rowerem, lubię tam przychodzić :) Sklep sprawia bardzo pozytywne wrażenie, takie :idea: rodzinne :good:

 

I absolutnie nie rezygnuj z tej formy! :) Paweł strasznie lubi "odbiory osobiste", bo może sobie pogadać z klientami :)

 

Ja niestety nie mam takiej okazji dlatego nadrabiam tutaj :D

 

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię w imieniu całej rodzinki Nowickich i oczywiście swoim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie myślałem, że przychodzę i tylko zajmuję czas zapracowanym Nowickim :/

Ze mną to tak sobie Paweł może pogadać, bo ja dopiero zaczynam przygodę z detailingiem... Ale jak nie o tym, to o czym innym sobie pogadamy, czasami jak przekupy na targu ;)

 

P.S. moja mama też jest "Andzia" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak mówisz shine, i poza detailingowymi faktami/ciekawostkami dowiadujesz się sporo o lakierach, papierach ściernych, gdzie jest dobry sklep motoryzacyjny, jak pachnie wosk presty, jak zapachy autobrite a jak ironx (jak dla mnie to pomyje z szambem :dontknow: ), wcześniej nie wąchałem takich rzeczy.

No i tam jest miło, to przede wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze cos ze mna nie tak, bo pewnie tego nie zauwazylem, ale na jakich warunkach jest promocja na wysylke paczkomatami (0zl) ? Czy to dotyczy wszystkich produktow, bez wzgledu na wage/ilosc zamowienia? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Teraz będzie darmowa wysyłka paczkomatami przy zamówieniu powyżej 100zł. Do odwołania :)

 

Tak, mamy sklep w Grodzisku Mazowieckim ul. 1Maja 4a. Mieszalnia lakierów Auto-Kolor którą prowadzą moi rodzice, ale ja jestem tam właściwie codziennie. W miarę możliwości układam im kosmetyki na półkach, a jeżeli czegoś brak to magazyn mam obok, w Milanówku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Dystrybutor

Aktualne cenniki wysyłek dostępne są Tutaj.

 

Przypominamy że darmowa wysyłka kurierem DHL obowiązuje przy zamówieniach powyżej 500zł (przy przedpłacie na konto).

Darmowa wysyłka paczkomatem już od 150zł (przy przedpłacie na konto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.