Skocz do zawartości

Nawigacja GPS


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie Yanosika, wczoraj testowałem na trasie i niestety 70% trasy było brak połączenia z internetem. Czy to kwestia operatora - play czy apki albo jakiejś konfiguracji? Bo tak to bardzo fajny program

 

Następnym razem zresetuj telefon przed trasą, przełącz na sieci 2G i ewentualnie włącz GPS wraz ze wspomaganiem poprzez sieć komórkową. Powinno pomóc.

Przy Playu, na niektórych telefonach bardzo często wywala się połączenie danych przy przełączanie między BTSami, tak już urok pasożytniczej sieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

abo z pakietem 750mb, sieć ustawiona na auto, właśnie tak to wyglądało że łapał tylko w okolicy większych miejscowości albo miast, telefon to galaxy s4

 

Wymuś tylko 2G lub ustaw na sztywno np PLUS gsm i zobacz jak będzie. W poprzednim telefonie LG L9 też sporadycznie miałem taki problem, reset trochę pomagał. Poprawa była po aktualizacji andka do wyższej wersji. W obecnym LG G2 nawigacja śmiga bezbłędnie.

 

 

Uroki sieci Play...

 

I tak i nie. W playu możesz korzystać również z pomarańczowych, plusa i ery. Roaming krajowy nie raz przydał mi się, szczególnie przy wyprawach w góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

O i o to mi właśnie chodzi. O IGO ! Wiem, że trzeba brać bez HD. Którą konkretnie wersję masz Primo ?

W razie co jest możliwość podesłać całą paczkę do wgrania ? Kiedyś dawno temu walczyłem z IGO do Mio550 to się męczyłem kilka dni.

W sumie potrzebuję bardziej na Niemcy więc wziąłbym pewnie pustą bez AM. Cena nie głupia bo 349zł z etui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro w ciągu dnia rzucę okiem jaka to wersja i Ci podam.

Mnie Primo bez problemu doprowadziło do m.in. do Chorwacji.

Ja polecam i program i sprzęt :)

 

Dodane po 9 godzinach 20 minutach 55 sekundach:

9.6.5.245577 taką wersję posiadam i nie narzekam na jej działanie, stabilność itp....

 

Dodane po 1 godzinie 16 minutach 9 sekundach:

https://doc-14-6g-docs.googleuserconten ... U5WFU?e=do

 

A to powyżej to byłby link do paczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może z tego linku Ci pójdzie.

 

https://drive.google.com/open?id=0B2LwX ... FVKN0U5WFU

 

Nie mam w tej paczce map DE, ale to możesz samemu spokojnie dorzucić.

 

Co do wersji mapy to rzuć okiem tutaj:

 

http://my-navia.pl/viewtopic.php?t=18528

 

Trochę tego wypuścili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, kup nawi, wrzuć paczkę ode mnie i zobacz czy Ci pasuje to co jest.

Jak będzie pasować to OK, a jak będziesz miał pytania to wal śmiało, co będę wiedział to pomogę.

 

Z IGO jest o tyle komfortowa sytuacja, że jak sobie wszystko wgrasz i ustawisz wedle własnego upodobania to potem uaktualniasz tylko pliki z mapami.

Nie ma takiego syfu jak z AutoMapą gdzie przy aktualizacji musisz wgrać cały program od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś bawiłem się z IGO do palmtopa. W sumie działa do dziś ale czas zmienić. Z mapami nie mogę się połapać bo tyle wersji. Gdzieś mi radary zniknęły, nie działają, ekran za mały itd.

Z tego co czytam to polecają wgrać "gołą" IGO a potem wrzucać resztę. Przeglądałem Twoje foldery to jest tam tego...

Jak kupię to się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak swoją właśnie "komponowałem". Wrzuciłem golasa i dogrywałem co mnie interesowało :)

A w folderach trochę jest, bo m.in mapy są od dwóch dostawców: Here i TomTom. A razem z nimi POI też od dwóch dostawców.

Ale spoko, wszystko działa jak należy :)

W Chorwacji nie zabłądziłem, w Słowenii objazdami wyprowadziła.. IGO daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja MX4 dzisiaj niby wysłana. Tak przeglądam Twoje foldery, czytam My Navia i mam kocioł.

Z Twoich map zostawiłem tylko Pl. Co tam jeszcze pominąć przy wgrywaniu a co zostawić ?

W config-devices-Modecom MX3 zmienić wpis w {device} na MX4 ?

Może na PW napisz jak możesz, żeby tu nie mącić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak śmiecimy to na maxa :)

Z tego co mi się wydaje, to możesz to zmienić, ale nie powinno rzutować na działanie.

 

Pominąć za bardzo nie masz co. Wrzuć jak jest, w menu nawigacji wskaż ścieżkę dostępu do programu nawigacyjnego, czyli IGO i powinno hulać.

 

Zawsze w razie czego możesz "ugotować" swoją wersję ;)

 

http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=29503

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.