Skocz do zawartości

Sport sPort spOrt...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 377
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.cronometristi.net/public/ris ... index.html

 

tu będą wyniki reszty odcinków trzymam kciuki

 

edit:

 

co miał powiedzieć 1pytanie - nie wiem gdzie i kiedy wrócę

 

widać na filmikach,że ta ręka wygląda co najmniej dziwnie nie wyobrażam sobie jak on WRC jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mnie wkurza jego podejście do kibiców. Robert kompletnie nas olał po wypadku

 

Nie uważam, że nas olał - po prostu został odcięty od mediów, aby skupić się na rehabilitacji. W innym wypadku by go zamęczyli wszyscy. Zresztą co jakiś czas wydawał oświadczenia.

 

Swoją drogą tak poznaje się prawdziwych kibiców, którzy nie kibicują tylko jak są zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chciał, to wiedział jak idą postępy rehabilitacji Roberta. Nie trąbił na lewo i prawo o tym, że wraca do sportu, bo jeszcze nie jest w 100% pewien czy tak się stanie. Start w takim małym rajdzie traktuje jako część rehabilitacji - i bardzo dobrze. Będzie pewien powrotu do F1 lub nie - to na pewno wszystkich o tym poinformuje. Jeżeli woli dochodzić do pełnej sprawności bez medialnego szoł - ja to popieram w 100% i trzymam za niego kciuki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ktoś się zajął Robertem, że im mniej informacji do prasy i kibiców tym mniej spekulacji i gadania co będzie. Na pewno uszczerbek na zdrowiu jest, czasu minęło sporo, a Robert nie jest w pełni sprawny.Do tego dochodzi jak sam mówił kwestia psychiki, którą trzeba odbudować, bo szok po takim wypadku jest ogromny. Rajdy mają mu w tym pomóc aby odbudować sie psychicznie i fizycznie. Czy powrót do F1 jest możliwy czas pokaże, na pewno łatwo nie będzie. Specjalnie przygotowana rajdówka pod Roberta to nie ciasny i wymagający bolid F1. Tu nie ma miejsca na słabości, musi być sprawny na 110% :good:

Trzymam kciuki i mam ogromna nadzieje, że zobaczymy Roberta za kierownicą F1 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.