Skocz do zawartości

Sport sPort spOrt...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 377
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie nie dramatyzujcie, w końcu nie graliśmy z byle kim a reprezentacją Portugalii gdzie chłopaki wiedzą jak się gra w piłkę co było widać, Polska na początku miała bardzo duży szacun do rywali i szczerze powiedziawszy to bałem się że cały mecz będzie wyglądał tak jak pierwsze 20min gry no ale chłopaki się ogarnęli i zaczeli grać na dobrym poziomie, mieli pare ładnych sytuacji niestety bez gola. ogólnie + za grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo mecz wyglądał tak, że polacy "spinają się" niesamowicie, Nikoś Dyzma Smuda przy linii cały czas ze złości ku#$5wą rzucał, pokazując wszystkimi częściami ciała co by to on nie zrobił :D a Portugalczycy na wielkim lajcie kopali piłeczkę, porównajcie sobie grę Pepe, ktory w Realu jest rzeźnikiem w obronie, a w tym meczu? Ronaldo, też jedynie truchtał, tylko Nani jakoś tak ambicjonalnie do tego podchodził. Im się nie chciało angażaować w mecz z tą Dyzmową zbieraniną. Ludzie śmiali się na trybunach z naszego wyprowadzania piłki na zasadzie bramkarz do obrońcy a ten na pałę do przodu, może Jeleń zdąży.W zasadzie to odniosłem wrażenie, że duża część kibiców przyjechała tylko obejrzeć stadion.

 

Mecz cholernie nudny, stadion piękny, doping średni, nie tak fenomenalny jak na Legii ale zdecydowanie lepszy niż na Santiago Bernabeu czy na Estadio Mestalla, gdzie ludzie tylko klaszczą albo gwiżdżą. Byłem widziałem, wrócę ale nie na mecze chłopaków Nikodema Dyzmy Smudy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwić Portugalczykom, że tak grali? Ronalo, Coentrao, Pepe, mają przed sobą ciężkie mecze. Rewanż LM, presja żeby utrzymać przewagę w lidze nad Barcą. Kontuzja Coentrao na pewno ostudziła zapędy meczowe reszty drużyny. Po co ryzykować uraz w meczu o nic?

Wyprowadzanie piłki przez naszych... tragedia. Jeżeli Smuda chce grać TYLKO kontratakiem, to pomylił ustawienia. 1 wysunięty napastnik, któremu słabo idzie w klubie to nie jest dobry pomysł.

Rozgrywanie ataku pozycyjnego opierało się na "o może jak kopnę tam piłkę, to Portugalczyk nie zauważy i ktoś dalej poda".

Wyszkolenie techniczne... no jesteśmy mocno w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa napisał/a:

doping średni, nie tak fenomenalny jak na Legii

 

hehe dobre, dobre - to się uśmiałem

Mi się bardzo podoba doping, ale pewnie w Poznaniu wszystko jest lepsze, zapewne doping też a na pewno najlepszą macie murawę na stadionie, którą to już 7-8? jak nie ma się na czym grać to trzeba nadrobić dopingiem więc poznański na pewno jest lepszy niż warszawski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Mi się bardzo podoba doping, ale pewnie w Poznaniu wszystko jest lepsze, zapewne doping też a na pewno najlepszą macie murawę na stadionie, którą to już 7-8? jak nie ma się na czym grać to trzeba nadrobić dopingiem więc poznański na pewno jest lepszy niż warszawski.

 

 

 

Eh...frustrat z warszafki :thumbdown:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D:D:D:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem.

 

Mecz - na żywo ok

Doping - Średni

Stadion - Bardzo fajny

Organizacja - kiepska (powrót z buta do centrum), choć z 2giej strony się nie dziwie bo jak 55 tyś gęb zaczęłoby wsiadać do tramwajów albo autobusów bo byłoby ciekawie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj poślady każdy może mieć własne zdanie prawda?

Moje są wyluzowane, Twoje są raczej napięte na słowo Warszawa i wszystko z nią związane co da się wyczytać z Twoich dotychczasowych postów. Oczywiście każdy ma swoje zdanie na każdy temat ale nie za bardzo rozumiem dlaczego się wyśmiałeś z mojego zdania na temat dopingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje są raczej napięte na słowo Warszawa

No coś w tym jest choć nie do końca, a dziś mam wyjątkowy luz :-]

nie za bardzo rozumiem dlaczego się wyśmiałeś z mojego zdania na temat dopingu?

Skoro chodzisz na mecze to powinieneś wiedzieć, że mecz ligowy nijak ma się do kibicowania reprezentacji gdzie przyjeżdżają ludzie z całej Polski ;) Dlatego śmiesz mnie jak ktoś porównuje klimat meczu "swojej" drużyny do repry. Teraz kapito?

Peace :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłaby 1-2 osoby z megafonem która by nakręcała cały doping i byłoby git.

 

A tak to poderwało się 2-3 sektory, zanim reszta stadiony podłapała to już skończyli.

 

No i to ze dużo było Czesławów którzy przyszli tylko na mecz, albo zobaczyć stadion, a nie dopingować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ponieważ wiem, że takie przepychanki mogą wywołać prawdziwą burzę na forum, to po dostaniu kilku zgłoszeń na PW, pragnę ogłosić że każde następne jawne wyrażanie obraźliwych (obiektywnie i subiektywnie) opinii o mieszkańcach innych miast będzie nagradzane czerwonym paskiem, ew urlopem od forum.

Tyczy się to wszystkich, bez znaczenia czy ktoś jest z Warszawy , Poznania czy Pipidowa Dolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem, stadion bardzo ładny ale sporo rzeczy jest do poprawek. Doping jak na kadrę niezły, jak na 50tys słaby. Oczywiście brakowało gniazdowego ale jak sie wszyscy w porę ogarnęli to wychodziło głośno. Szkoda, że spiker nie podał przed meczem innych przyśpiewek, tak jak wytłumaczył, że kto wygra - Polska trzeba 3x śpiewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cosik Barca już niedomaga na tym poziomie, albo to zbieg okoliczności. Wcześniej w mediolanie i dzisiaj w londynie to nie ta drużyna. Jakby nie była sobą. Niby stwarzają sobie mnóstwo sytuacji (jak zawsze), niby mają poprzeczkę, słupek, kapitalne interwencie cecha ale to jednak nie to. Podejżewam, że u siebie wygrają i awansują ale jednak widać, że gra na wyjazdach na tym poziomie to już jest dla nich za dużo. No i cały czas brak Villi jest bardzo widoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o poziom, a o styl, jakość przeciwnika i "dzień". Tak się składa, że śledzę każdy mecz Realu i Barcy od 2 lat i to co dziś prezentowała Barca to ich słabszy dzień (lecz nie najgorszy). Posiadanie jak na Barcę przystało, ilość strzałów również. Brak szczęścia no i klasa obrońców, wywierających presję. Jak ktoś interesuje się piłką to pewnie pamięta rok 2009 ;)

W 1 meczach półfinału i Real i Barca (a zwłaszcza ci pierwsi), nie grali tego co potrafią. Wtorkowy mecz Realu to był jeden z najgorszych występów Królewskich w tym sezonie - praktycznie nic im nie wychodziło.

Nie ma co ukrywać, że obie drużyny na 100% myślami były już na Gran Derbi, które w tym sezonie ma kolosalne znaczenie dla końcowej klasyfikacji La Liga.

Moim zdaniem rewanże "u siebie" wyjdą o wiele lepiej gospodarzom. Barca w nieco gorszej sytuacji - muszą strzelić minimum 2 bramki. Real w nieco lepszej, wystarczy im 1 trafienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubz w meczu z Milanem Barca nie była myślami przy GD a mecz wyglądał bardzo podobnie do dzisiejszego. Nie wiem o co kaman ale coś nie pykło ani Barcie ani Realowi i moim zdaniem jest to w pewnym stopniu wynikiem tego, że obie drużyny grały na wyjeździe, na tym poziomie (chodzi mi o stawkę a nie klasę przeciwników). Zgodzę się, że na pewno obie ekipy myślą już o el classico, którego wynik na tym etapie będzie miał kapitalne znaczenie (szczególnie, że dla większości kibiców z Katalonii i Kastylii mistrzostwo kraju jest znacznie wyżej cenione niż zwycięstwo w CL) ale czy był to jedyny wyznacznik formy obu drużyn to wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.