Skocz do zawartości

O jakości i marketingu produktów do detailingu


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

LOL :lol: dopiero teraz przeczytałem :P Ja tylko pomacałem i przesmarowalem Wam szybe na klatce :P

 

a to :

 

i kolejny ujemny punkt się wpisał na listę- obiad sama musiałam zjeść

 

już nie moja wina , interesy same się nie zrobią :dontknow::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor
no i jak Lava?? jestem ciekaw tego smarowidła ;)

 

w sobotę nałożona na szarą a3 ;) własnoręcznie aplikowałam i docierałam- bez problemu ;) nie wiem jak "-ingi" ponieważ jeszcze auto styczności z wodą nie miało ;) zdjęć- brak, bo jak zwykle praca nas pochłonęła i nie było czasu na robienie zdjęć :/

 

Można podjechać na Jelonki i ocenić :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Nio ale jak wrażenia wizualne?? Jest jakiś "wow"??

 

wizualnie na tym szarym lakierze w audi, Lava wygląda przyzwoicie ;) odprowadza wodę ok ale zachowuje się jak na sealanta przystało (kropelki jak można się domyślać- "nereczki").

 

Wygląda inaczej niż np. CQ czy Body Wrap (lakier dostał większej głębi).

 

To takie subiektywne odczucia. Podsumowując: mi się podoba :)

 

P.S. he he nie wiem czy ktokolwiek zrozumie coś z tego co napisałam ale na serio się starałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
odprowadza wodę ok ale zachowuje się jak na sealanta przystało (kropelki jak można się domyślać- "nereczki").

 

 

Taaa ? A skąd to wiesz ? :D:P;)

 

taki jeden cwaniaczek z drugim mi podprowadzili auto, które było piękne i lśniące (pomijając warstewkę kurzu piaseczyńskiego :D ) i pojechali sobie testować... i na pewno przez to moczenie mi zepsuli Lavę :-] a tak na serio to kropelki widziałam następnego dnia :mrgreen: a odprowadzanie wody to już dyktowane przez Pawła :D

 

A poza tym nie cwaniakuj tylko pisz jak Ty to widzisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

powiem tak. tuż po nałożeniu efekt mega, w deszcz nie jechałem wiec sie nie wypowiem ale po jednym myciu na myjni recznej z wosku na aucie mało zostało. co prawda zrobiłem po tym myciu konserwacje QD Hybrid V7 i przejechałem 1000 km, w tym troche w deszczu, i było ok. ale jak dziś przyszedlem (auto stało tydzien, min pod śniegiem bo w sobote spadł ) to kropelkowanie jest już takie jak na tych myjniach bezdotykowych ( czyli nędzne). teraz nałożę po myciu od razu lave bez politury, postaram się nałozyć 2 cienkie warstwy w odstepach 24h. tamto woskowanie robiłem gdy na dworze było ok 4 stopni, czekałem niby 20 minut , ale nie wiem czy wosk dobrze się z lakierem zwiazał. l;akier napewno był dobrze przygotowany,. nie pominalem zadnego kroku. dodo juice Light Fantastic trzymał sie dłużej, , o wiele dłużej. no ale nie skreślam jeszcze jej, zobaczymy jak bedzioe po nastepnym woskowaniu w połowie kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały ten marketing wśród firm czasami mnie śmieszy kiedy oglądam kilka produktów z tej samej kategorii. Przykładowo glinki, przeglądasz 5 sztuk i w każdym " ta glinka nie niszczy lakieru tak jak inne"... w woskach do "niesamowitej głębi koloru, którą da Ci tylko TEN wosk" przyzwyczaiłem się :kox: . Można tak wymieniać bez końca pomiędzy kategoriami produktów i wtedy czujesz się jakbyś oglądał Mango :roll: . Tak to już jest i tak będzie, nowym produktom trudno jest się przebić głównie przez to, że jest na rynku masa produktów testowanych tysiące razy od kilkudziesięciu lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.