Skocz do zawartości

Jakie głośniki do auta polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany mam pytanko, rozbebeszyłem drzwi w moim Pasku i z 8 głosników grają tylko 2 tweetery :shock: reszta popalone lub porozrywana membrana od woofera. Planuję zakup coś z Hertza, ale tylko woofery bo gwizdki są ok, na tył chciałbym kupić ori jak były montowane, będzie to grało, czy lepiej nie kombinować i zakupić albo wszystko ori albo wszystko z Hertza lub innej firmy :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że bardzo różni się efekt wygłuszenia auta budżetowymi matami w stylu gms lub boll od położenia mat dekarskich bitumiczo-aluminiowych rodem z castoramy?
a ile te maty w castoramie kosztują ? wątpie żeby były tańsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech ktoś poda jaka jest tam jej użyteczność, u mnie w sumie spełnia rolę

 

IMO użyteczność jest taka, że dźwięk rozchodząc się po drzwiach nie odbija się od gołej blachy tylko miękko od maty przez co jest wytłumiany..

 

tak na chłopski rozum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Wiem, że odgrzewam i przepraszam. Ale mam pytanie do osób które trochę ogarniają Car Audio czy wzmacniacz Magnat Edition Two i skrzynia Magnat BS 30 to dobre połączenie ? Wzmacniacz ma 150 RMS a skrzynia 250 RMS, jedni mówią że wzmacniacz ma mieć więcej mocy niż potrzebuje skrzynia, a inni że mniej żeby jej nie uszkodzić. Trochę sie w tym gubię. Z góry dzięki za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Seja. Jednostka sterująca to Sony CDX-GT828U, w miejscach seryjnych mam 10 Magnat Car Fit Style 102. Zależy mi na niskich tonach. Nie chcę robić paneli, a bez tego w Seju jest ciężko. Na wzmacniacz i skrzynie chciałem przeznaczyć około 500 zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, gdybyś bardzo nie spieszył się z zakupem to na wiosnę nawet osobiście mógłbyś przekonać się jak to gra :).

Teraz skrzynkę z wzmacniaczem zostawiłem na działce, a najwcześniej pojadę tam pewnie na wiosnę :P.

Powiem tak, niskie tony oczywiście gra, łupie całkiem nieźle. Jeżeli nie potrzebujesz bagażnika to śmiało możesz brać, bo rozmiar ma naprawdę spory. Nooo i w przypadku zamkniętej obudowy nie ma takiego "kicka", więc o tym musisz pamiętać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devdill, Nie śpieszy mi się, przed feriami Pan mi wjechał w bok :wallbash: , winna oczywiście jego ale co mi z tego jak mam samochód uziemiony, czekam na rzeczoznawcę. Chętnie zobaczę, jak odbiorę samochód to się jakoś ustawimy. Dzięki za propozycje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.