Skocz do zawartości

Spotkania Łódź


_Shadow

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...

Hei ja również chciałem się przywitać z sąsiadami.Pod koniec marca przylatuje do Polski w związku z tym szukam garażu,wolnego miejsca w hali,warsztacie w Łodzi w terminie 29.03-3.04 do kompleksowego czyszczenia mycia polerowania woskowania itp

Sprzęcik polerki rupes cala kosmetykę do auta posiadam(duże a nawet bardzo duże zamówienie w kosmetykisamochodwe.pl zrobione).Chodzi wyłącznie o udostępnienie miejsca oczywiście odpłatnie.A może ktoś akurat będzie pieścił swoją maszynę w tym czasie to z chęcią się dołączę.Może jacyś fani BMW?Zamówiłem również sporo częsci typu spinki listewki (mękka posiadaczy e36 coupe odchodzące przednie boczki)itp.Auto bez żadnego tuningu chcę doprowadzić do stanu 99% oryginalnego:) Jak ktoś coś to śmiało na prv:-)

 

-- 18 marca 2015, 21:52 --

 

Ok wszystko już ogarnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Tym razem zapraszamy wszystkich zainteresowanych na dzień otwarty ,będziecie mogli spotkać znanych dystrybutorów i producentów popularnych i lubianych kosmetyków i akcesoriów oraz wszystkiego co związane z Detailingiem .Będziecie mieli możliwość rozmów z producentami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości na temat swoich produktów ich zastosowania i skutecznego działania . Na placu pojawi się Food Truck z możliwością zakupu jedzenia i pica .

Rozpoczęcie planujemy na godzinę 11:00

12039580_1176212635727153_4779017170464335816_n.jpg?oh=e49e21794952f19e24f0d547c6ca13f9&oe=56628644

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.