Skocz do zawartości

Najlepsza Mikrofibra do Wosków


Stefan-16

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej jakbyś miał 3 fibry. Alladina zostaw do qd, ew do glancowania, bo do wosku jest mało wygodny. To mega gruby ręcznik. Zrobię Ci w poniedziałek fotke żeby porównać.

Jasmin do dobierania

Glancowania np Boa to bardzo fajny ręcznik

Qd alladin

 

Tak bym to widział wstępnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A czy np BOA sprawdzi się też z QD ? I czy ewentualnie można BOA używać i do wosku i do QD ? W sensie że jeden i ten sam BOA. Czy raczej powinnny być 2 różne - jeden do wosku drugi do QD ?

 

Moli wygląda fajnie i ma fajną gramaturę ale jak dla mnie już chyba za wielki jest do QD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja używam tańszych fibr z Tesco czy Reala za 5zł 5-pak do nadkoli komory itp natomiast do docierania wosków zakupiłem sobie mikrowłókno z K2 bardzo puszysty i ładnie dociera wosk :)Natomiast do osuszania oczywiście fluffy oraz wafel z CarPro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Już pisałem w innym temacie więc wkleje to samo:

Ja polecam Supersoft Microfiber (gramatura 650-700g/m2): http://www.waxparadise.pl/produkt,Supersoft-Microfiber-(40cm-x-40cm),6673.html

oraz Fluffy Yellow HD (950-1000g/m2): http://www.waxparadise.pl/produkt,Fluffy-Yellow-HD-(40cm-x-40cm),6703.html

W tym sklepie niezłe też są te po 4,90zł (Yellow i Grey HD), ale jak ktoś szuka super fibr to te powyższe są mega. I wychodzi taniej lub podobnie jakby zamówić z Aliexpress od chinola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która z tych trzech fibr będzie najlepsza do docierania i polerowania Coli?

1. Poorboy's World Ultra Mega Towel

2. ADBL Puffy Towel

3. GYEON Q2M BOA Towel

a może ktoś ma coś lepszego i może polecić?

Mam Boa i Puffy - to dwie zupełnie inne filozofie. Boa jest cienki jak włos i bardzo delikatny, Puffy jest puszysty i gruby. Oba są bardzo miękkie, i przyjemne w pracy, ale Boa mi się najlepiej mizia delikatnie zwiewny quickdetailer, a puffy właśnie bardziej do docierania mi osobiście pasuje. Imo zakupu żadnego z tych dwóch nie będziesz żałował. Poorboysa nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

699170 Która z tych trzech fibr będzie najlepsza do docierania i polerowania Coli?

1. Poorboy's World Ultra Mega Towel

2. ADBL Puffy Towel

3. GYEON Q2M BOA Towel

a może ktoś ma coś lepszego i może polecić?

 

1. PB Mega jest mega ale do wycierania past

2. nie miałem okazji spróbować (jeszcze :D )

3. Boa bardziej mi podszedł do QD, jak mi wosk trochę za bardzo przysechł (co prawda nie Coli tylko coś innego to było) to BOA miał problem to spolerować

 

osobiście lubię MadMax'a 2 ale tego niebieskiego - dwustronnego, którego już ciężko dostać i Ultra Finish Swiss obydwa od Liquid Elements

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.