Skocz do zawartości

Opinie i Sugestie o AutoNaBlask


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Niby jak, jak większość, jak nie wszyscy mają ceny identyczne? Nie mówię o 'rabatach' i 'promocjach'

Hmm, co by tu Tobie napisać, no fakt "identyczne" ale nie do końca wszyscy, bo wiele produków rożni się cenami, może nie wiele ale jednak. Poza tym musisz brać pod uwagę rabaty, bo one ostateczne kształtują finalną cenę/ofertę, generalie chłopaki byli konkretni od pierwszych chwil kontaktu i ciut bardziej konkurencyjni. Może nie mega ale jednak ;) , a i jeszcze chciałbym podziękować za próbki i naklejki, pozdrawiam raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje pierwsze zamówienie dotarło jestem bardzo zadowolony zarówno czas realizacji jak i cena jet WZOROWA.Dobry kontakt,fajnie dobrane zestawy.

 

Jedyny detail :) do którego się przyczepie to myląca fotka zestawu czyste wnętrze vp+nl (co ja się nie naszukałem tego aplikatora megsa który jest na fotce) pozdrawiam gorąco macie następnego zadowolonego klienta w mojej osobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj u chłopaków drugi raz super obsługa jako że jestem laikiem jeszcze wytłumaczyli dali powąchać :-] jeden produkt nawet zademonstrowali od nadmiaru wiedzy do dzis mnie głowa boli :mrgreen: dali kilka produktów do przetestowania

widać że chłopaki sprzedają z pasją :good:

Dzięki i jak tylko wpdanie troszkę grosza odwiedzę was ponownie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opina 6+ za wysyłkę i doradzenie produktów

Na razie jedno małe zamówieni i drugie czeka na dostawę .

Kontakt emailowy -- chłopak po godzinach pracy odpowiada na każde zadane pytanie i to w ciągu 3 min :), nie koniecznie związane z zakupem w sklepie rewelacja , tak powinna wyglądać obsługa ( oczywiście nie wymagam od nikogo zaangażowania i obsługi w czasie wolnym od pracy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.