Skocz do zawartości

Dzisiaj w WWL...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bugatti-veyron-super-sport_100315480_m.jpg

 

 

 

Sorry mordo, nie mam na tyle fantazji, żeby przy tej prędkości puszczać kierownicę i tym bardziej pstrykać focie ;) Na nowych oponach trochę lepiej, ale nadal pływa. Ale 6 w pasiorze chyba trochę dłuższa, bo o ile dobrze pamiętam przy 2,4 było jakieś 5,3k rpm. Trzeba będzie w końcu bolid młodzieży wiejskiej sprawdzić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

geno, dobrze napisałem :P

Z naszych wyliczeń wychodziło ze eMka paliła przy takie jeździe w okolicach 60 litrów na setke (dodam ze byla to wersja cabrio) a bak miala stosunkowo nie duży - 55 z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

geno, ja się nie podniecam ja tylko wspominam z rozrzewnieniem....

Jak wiesz, mam pod nogą jeszcze mnie od Ciebie ;)

 

Napiszę jeszcze tylko, że przyjemność tej podróży miałem jakieś cztery lata, podczas pobytu u znajomych / rodziny w Hamburgu. Partner życiowy mojej kuzynki (właściciel wspomnianej eMki) zabrał mnie na sobotni wypad z kolegami. Wypad polegał najpierw na pieprzeniu o dupie Maryny w języku wroga, którego nie znam, więc spędziłem ten czas na podziwianiu samochodów.

A było co oglądać... EMka którą przyjechaliśmy nie była największym wypasem jak początkowo sądziłem :) . Miałem wtedy okazje po raz pierwszy zobaczyć z bliska GTRa, 911 i AMG 63 - fajnie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu pojawia się M5d: trasa Piaseczno-Złotów-Koszalin, na autostradzie jak tylko się dało to 2,0-2,5 poza nią też 'dynamicznie'. Zatankowany w Piasecznie zrobił przy takiej jeździe ok 480km na niecałych 70l, a więc spalanie w granicach 14,5l/100km. Ot klekot :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to był joke taki mały

Oczywiście RS prawda ale nie Wujka bo wtedy by mi foto nie wyszło szajn by był takie że hohohooh

To jego frendl.

Ale uśmiech na twarzy wywołał i wspomnienia również

 

94576142156154765697.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.