Skocz do zawartości

Dzisiaj w WWL...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

robota nie idzie

 

ano nie idzie, pranie tapicerki to jednak nie moja bajka, wolę rozkręcać, czyścić i skręcać... :D

 

[ Dodano: 24 Lipiec 2012, 22:28 ]

p.s. na rolkach nie byłem, jakiś zgarbiony ten dzień....a parch na warsztacie odbiera siły na cokolwiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma WODZA to robota nie idzie i "kunie" uciekają

Zawsze lubiłem film "Zaklinacz Koni"z Robertem Redfordem :mrgreen::good: ale mi się bardziej wydaje, że nad zielonym to trzeba odprawić modły jak w "Egzorcyście" i zlać go jakąś porzadną łyski ;)

 

Jakby co to mam papiery na takie egzorcyzmy :evil:8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan wie o czym ja mówię ? A wy dzwońcie, piszczie zero siemsset sztery czyeści szterdzieści czyeści i już mamy kolejno porade :mrgreen:

 

Tylko dwie godziny i 45 minut do końca programu !

 

Widzę zmartwienia, pan miał taki trudniejszy start, pan wie o czym ja mówię ?

 

Dziękuję barccco.x

 

Miałem taki okres w życiu, że skończyłem zaocznie EZO TV specjalizacja Wróżbita Maciej i jego runy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej przeszedł na porady w poradni ( 2 stówki za uzdrownienie drzewa ) oraz do EZO. Wcześniej jego audycje na Kosmica TV przyciągały miliony, fanpage na FB przeżywał oblężenie ( ja oczywiście też klikłem lubię to 8-) ).

 

Tasują i nic poza tym im nie wychodzi. Jedyne, które ogarniają, to jasnowidzka Christin, tarocistka Zahira oraz Laura Estera :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, dobre :good: Wróżbita Maciej nadal coś działa w TV bo ostatnio nie mogę go namierzyć i jakieś stare flądry tylko tasują te karty a Macieja nie ma :dontknow::mrgreen:

 

A widziałem go gdzieś ostatnio. Taka moc, że aż korki wywaliło :o

 

 

Panowie, a gdzie dawkowanie napięcia, jakieś mieszające fotki itd? :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubz, nie wyskakuj mi tutaj z konkurencją ! Wróżbita David razem z Dorotą Haładyn tak dali czadu na anielskim wieczorze, że do dziś nie mogę wygodnie siedzieć. Tak to fajnie wyłapuje złe energie, śmiga kartami i uzdrawia. Przekazy aniołów też mu się porządne zdarzają, ale NIC nie zastąpi Macieja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, ale to godny konkurent, widziałeś anielskie pismo? :lol: Ja widziałem raz na żywo, w necie tego nie mogę odszukać. To dopiero jest coś ;)

 

A jak nie możesz siedzieć, to masz pewnie jakieś podczepienie sprzed 4 pokoleń. Dawid to odetnie, spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wujek się chyba zepnie i sklei coś konkret

 

Weź się i zepnij :x to nie ogarnięcie do sprzedaży, tylko Gruby`s Classic Rebuild & Platinum Detail ( :-]:D:lol: )

 

spa0138j.jpg

 

1200 zdjęć, jak pomyślę o klejeniu relacji, to zimny pot mnie oblewa...

Zresztą PSB i tak pozamiatane, nie ma jak zamieszać... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.