Skocz do zawartości

Dzisiaj w WWL...


Rekomendowane odpowiedzi

gruby_RS, widzianego dziś na małej radzymińskiej pare minut po 20.

 

:roll: zgadza się, ale nie kojarzę żadnego, podejrzanie "ciekawskiego" wzroku :D:P - skupiałem się na kałużach i dziurach... :thumbdown:

 

 

Jechałem za tobą dlatego mnie nie widziałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oj tam oj tam - jako amator który nie potrafi używać padów dla profesjonalistów zrobił coś takiego : Która godzina?? :song::song::song::song::song::song:

 

img0406t.jpg

 

 

Uprzedzę pytania/zażalenia/podśmiechujki magistrów : Zdjęcia w słońcu będą 8-)

 

Dla złośliwych: Tak, fotki robione srafjonem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwiej/szybciej/lepiej

 

podobno dwie profi pasty i kilka przejazdów.... :lol::lol::lol:

 

...ale tu amatorka nad samą maską siedziała ok 6 godzin.... :song::|

 

ps. powietrza jeszcze nie ma, po skończeniu projektu większość past i padów leci na giełdę i potem dmuchawka do koszyka... :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam - jako amator który nie potrafi używać padów dla profesjonalistów zrobił coś takiego : Która godzina??

No nie moja wina że podchodzą do Nas jak do amatorów :/ , sam się głowie nad tym ale... na pewno będziesz miał szansę porozmawiać z osobą która to powiedziała :P

Więc na co padł wybór w ramach reklamacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TG F1

 

mówiłem żeby założył jakiś konkretniejszy sikor, ale Wódz stwierdził że tamte to do kościoła.... ( :D:P )

 

za ile do diabła kupujecie wolny czas

 

Jak jest robota i zamieszanie to nie ma zmiłuj - 2,3 w nocy, a światło w dziupli się świeci i maszyny gwiżdżą... :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek chodzi o feralnego Blue pada, ja tam jestem żeby dzinkins wziął go jeszcze raz w obroty z tym że teraz zrobił do tego fotodokumentacje, aby mieć hard proof.

 

Tomek nie mam do nikogo pretensji ale taka odpowiedz (Scholl:brak umiejętności.) mnie nie satysfakcjonuje :/ Jeżeli są to produkty dla "prof-ków" to zakaz sprzedaży dla klienta z ulicy aby później nie miał pretensji to produktu.

 

Podejdę do tematu jeszcze raz z niebieskim ale sam wiesz że na prostej nie załamanej powierzchni krzywda mu się nie stanie a na mocno "połamanych kształtach" już inaczej i tak było w ostatnim przypadku. :/

 

Jak na razie pad pomarańczowy sprawuje się super i na pewno zawsze będzie w arsenale :good:

A co z futrem dostane nowe? :o:-]

 

TG F1 :)

 

Jak to gruby_rs mówi : lipne te Casio do zdjęcia :P

 

[ Dodano: 14 Czerwiec 2012, 12:18 ]

img0417dj.jpg

 

 

Lipny ten czarny uni :evil: Nic nie widać bo słońce oślepia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewej nie wrzucam bo jakoś aparat szwankuje bo jakieś mazy/smugi/itp wyszły na zdjęciu

 

nie da się ukryć, w końcu po lewej dłubie tylko amator-hobbysta a nie zawodowy spec od wet sandu...

 

S2 Orange, pomarańczowy pad, one step.... :-]

 

img0117g.jpg

 

ojojoj, sprawdziłem cały urobek na aparacie - Wodzu, lepiej nie podskakuj... :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.