Skocz do zawartości

Dzisiaj w WWL...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, zmiłujcie się, biegusiem na instruktaż, do bezdotykowych mieszaczy... :dontknow:

 

Te młode są nie reformowalne :mrgreen: tłumaczyłem, prosiłem, pokazywałem .......... :dontknow:

 

Następnę płukanie z moją kamerą i resztą ekipy WWL - jako komisji 8-)

 

 

A mi udało się złapać dwa fajne zdjątka :-] dużo z nich nie wynika ale............

 

img7299l.jpg

 

img7300s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd fajna ta Twoja Skoda. O ile uważam te Fabie za bardzo brzydkie auta - niestety nie podobała mi się ani pierwsza ani ta generacja - tak Twoją przyciąga moją uwagę. Świetnie wygląda ten ciemny front ;) Do tego lepsza felga, gleba i będzie kosmos :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A jakze!

Co do postow wyzej, felg wiekszych nie planuje w srednio-dlugiej przyszlosci, gwintu rowniez. Drogi mamy jakie mamy i auto ma wozic moj tylek maksymalnie komfortowo. Co do wizualnych bajerow, sprawa do przemyslenia na pewno...

 

Team WPI nie proznuje!

Juz sa plany dzialan majowo-czerwcowych :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
krd, To maluj felgi + dach + lusterka na czarno i juz nic nie bedziesz musial robic ;) a z tej wersji co front to nie bylo ciemnych tylnych lamp?

Felgi mi sie podobaja takie jakie sa. Dach to kwestia mocno do przemyslenia bo jakos srednio to widze... Lusterka predzej. Lamp oryginalnych takich nie ma, takze ewentualne poczernienie to mod we wlasnym zakresie... Poza tym nie wiem jak z legalnoscia ew takiego moda. Musialbym sie doksztalcic w temacie.

 

Jedyne co bym zrobił, to zdjął te chlapacze z przodu i z tyłu, listwy boczne i okleił lusterka na czarno. Nic więcej ;)

 

Chlapacze troche pomagaja urzymac progi w czystosci, a dodatkowo mi sie podobaja. Co do listew spoko, tylko potem pod marketem bede mial wgniotki, wiec wole tak jak jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.