Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

Zwyczajna ładowarka samochodowa do gniazda zapalniczki w gniazdem USB.

A później poszukaj długiego kabla USB-miniUSB. Ja tak u siebie mam bo oryginał do G1WH mi dawno padł.

 

edit: a jak masz trochę pojęcia o lutowaniu to możesz kabel z oryginała uciąć i przylutować szeroką końcówkę USB do innej ładowarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zasilacz jeszcze z czasów używania gunwnianego goclevera, ale podobno wystarczy zwykły ferryt na kabel ładowarki i znika problem z sianiem zakłóceń. Coś takiego: http://allegro.pl/filtr-ferrytowy-ferryt-przeciwzakluceniowy-5mm-tdk-i6544125259.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel nie sieje. Sieje kiepski przetwornik we wtyczce. Ferrytem tego nie wytłumisz.

Jeśli komuś przeszkadza wiszący kabel z ładowarki (zakłócenia) w odbieraniu radia to ma uszkodzoną instalację antenową w samochodzie - w tym wypadku sam ferryt na kablu ładowarki może pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

679362 Sieje kiepski przetwornik we wtyczce.

 

jak odepnę kamerkę z gniazdka to szumy znikają

I jednocześnie zdejmujesz obciążenie prądowe z zasilacza.

Sieje jak jest obciążony, jak wypniesz obciążenie to na swoim 'jałowym' nie sieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel nie sieje. Sieje kiepski przetwornik we wtyczce. Ferrytem tego nie wytłumisz.

IMO to jest na tyle tani interes że biorąc pod uwagę ilość potwierdzonych przypadków w których pomógł, to można spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobra promocja na kamerę Viofo A119. Kamera ciekawa, aktualnie też do dostania w dobrej cenie

 

VIOFO A119

 

Po wrzuceniu do koszyka wklepujemy kod VIA1 i z prawie 80 USD robi się 66 USD :)

 

 

Ewentualnie G1W-CB:

 

G1W-CB

 

Można urwać niewiele, ale zawsze coś ;)

Kod to: G1WC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, widząc co coraz częściej dzieje się na polskich drogach postanowiłem kupić wideorejestrator.

Planuje zamontować go przed lusterkiem wstecznym, tak żeby był jak najbardziej ukryty;)

W związki z tym może polecicie jakiś dobry sprzęt o jak najmniejszych wymiarach?:)

 

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.