Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem jakiś czas temu G1WH na tej aukcji

http://allegro.pl/kamera-samochodowa-g1 ... 52257.html

Mają też profil na autowrzuta.pl

 

Od początku miałem błąd pamięci na kupionej u nich karcie 32GB. Podejrzenie padło na kartę, bo na mojej 8GB było ok. Kartę wymienili na nową na swój koszt, ale dalej to samo. Wymiana kamerki na nową - ok. Trzeba przyznać, że zwrócili także za wszystkie wysyłki.

 

Niedawno znów pojawił się problem - przestała nagrywać. Włączyła się i tyle. --> format karty i działa ok.

 

Ogólnie fajna kamerka tylko straciłem do niej zaufanie i nie wiem czy w decydującym momencie nie będzie znowu świrować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak mają niektóre G1WH. Ważne jest, żeby wsadzić odpowiednią kartę. Niestety nie z każdymi kamery chcą współpracować. (jest specjalny temat o kartach na aw). Trafiają się też karty podróbki.

Trzeba ją sformatować na kompie w FAT32. Jeśli kamera się wiesza itp. należy spróbować zrobić reset (otworek na szpilkę).

Ja mam 2 sztukę i na szczęście takich problemów nie miałem z kartą Adata 32GB z Empika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo :)

 

Potrzebuję zakupić trzy wideo rejestratory, cena najlepiej do 200 zł.

Hmm, potrzebuję pewnego sprzętu z którym nie będę miał problemów, po porostu montuje i ma działać i chciałbym by jakość nagrywania w nocy był w miarę dobry.

Jakieś propozycje ?

 

Dzięki Piotrek za linki, ale chciałbym usłyszeć propozycję od osób które posiadały dany model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo :)

 

Potrzebuję zakupić trzy wideo rejestratory, cena najlepiej do 200 zł.

Hmm, potrzebuję pewnego sprzętu z którym nie będę miał problemów, po porostu montuje i ma działać i chciałbym by jakość nagrywania w nocy był w miarę dobry.

Jakieś propozycje ?

 

Dzięki Piotrek za linki, ale chciałbym usłyszeć propozycję od osób które posiadały dany model.

 

GreQu stoję przed podobnym dylematem i skłaniam się ku G1WH (starszej wersji niż G1WHT). Pamiętaj o kartach pamięci - w 200 pln kamera + karta raczej skazuje Ciebie na sprzęt z dolnej półki, no chyba że karty pamięci już masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo :)

 

Potrzebuję zakupić trzy wideo rejestratory, cena najlepiej do 200 zł.

Hmm, potrzebuję pewnego sprzętu z którym nie będę miał problemów, po porostu montuje i ma działać i chciałbym by jakość nagrywania w nocy był w miarę dobry.

Jakieś propozycje ?

 

Dzięki Piotrek za linki, ale chciałbym usłyszeć propozycję od osób które posiadały dany model.

 

GreQu stoję przed podobnym dylematem i skłaniam się ku G1WH (starszej wersji niż G1WHT). Pamiętaj o kartach pamięci - w 200 pln kamera + karta raczej skazuje Ciebie na sprzęt z dolnej półki, no chyba że karty pamięci już masz.

Ja zastanawiam się nad Prestigio RoadRunner 519, ponieważ z tego co czytałem to sprzęt jest w miarę niezawodny, większość nie miało z tym sprzętem problemów a i jakość nagrywania w nocy jest przystępna ( jest kilkadziesiąt testów tego produktu na yt ). Cena to około 200 zł.

Sam zastanawiałem się nad G1WH, ale co wejdę na jakiś temat to same problemy, jak nie z kartą to z oprogramowaniem itd. nie chce takie sprzętu, ponieważ muszę kupić cztery kamerki i chce pewny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

620821 Sam zastanawiałem się nad G1WH, ale co wejdę na jakiś temat to same problemy

Nie ma. ;) Sam mam G1WH, po rodzinie mam jeszcze 3 sztuki G1WC i z żadną nie ma najmniejszego problemu, ale kupowałem (drożej) ze sprawdzonego źródła: estore009 z ebaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem G1WH z kartą AData w zestawie w polskim sklepie - wszystko w porządku, filmy się kręcą, żadnych problemów nie stwierdziłem. Przeglądając na komputerze widać naprawdę dobry obraz jak za taką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Mam pytanie dotyczące wideo rejestratorów.

 

Czy czujnik ruchu działa wtedy, kiedy kamera jest wyłączona?

Gdy wyciągam kluczyk z stacyjki, to kamera się automatycznie wyłącza, i czy włączy się ona, gdy wyczuje ruch? czy nie działa to w ten sposób?

 

Zdecydowałem się na kamerę Lark FreeCam 4.1, bateria wbudowana wystarcza na 1h ciągłego nagrywania w full HD, i nie co ponad 3h na włączoną kamerę, ale z wyłączonym wyświetlaczem i kilku minutowym nagraniem - to co czujka wykryła i nagrała.

Tak mają działać te kamery? Osobiście sobie inaczej to sobie wyobrażałem, bo przykładowo mogę zostawić samochód na parkingu na kilka godzin z włączoną kamerą i bateria padnie po chwili, a co dalej? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z poprawnym działaniem czujnika ruchu radzą sobie te drozsze kamery.

A o działaniu poczytaj sobie tu: https://wr24support.freshdesk.com/suppo ... dzie%C4%87

I tu na forum: http://www.autowrzuta.pl/viewtopic.php? ... chu#p47926

 

A tu przy okazji inne ciekawe porady na temat kamer: https://wr24support.freshdesk.com/suppo ... 8000034220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakaś dobra kamerka, która długo podchodzi a nie popsuje się po kilku miesiącach. Cena do 350 zł z allegro, bo chcę wypróbować na raty 0%. Myślałem nad Mio MiVue 508, ale czy ta marka jest warta zainteresowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną, że nagrane filmy kamerą Mio MiVue 508 zacinają się na tv i na windows media player? Myślałem, że to wina karty, ale dobrze odtwarza się w kamerce i na vlc playerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.