Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

Podaj jakie wymagania masz w tych 500 zł. Co ponad jakością video, bo to G1WH zapewnia za 200 zł. GPS? Dwie kamery przód+tył? Podaj czego potrzebujesz zamiast podawania kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak wiadomo jakosc nagrania, z tego co czytałem na kondensatorach niby sa lepsze (temperatury do słońca a baterie li-ion), oczywiscie niezawodnosc no i gps w sensie predkosc, trasa. Jesli chodzi o wymiary to wiadomo niechce wielgasnej chciałem ją wcisnąc jak sie da miedzy lusterko wsteczne a szybe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus 2 za 599zł jest bez GPSa zauważ. http://www.kamerysamochodowe-24.pl/

Jesli ma być tylko w Pl, mała to pozostaje ci wybór miedzy Vico Vation a Mio chyba.

W sklepie j.w. jest rabat dla autowrzuta.pl więc parę złoty mniej byś zapłacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy wyborze kamery, to i ja zapytam o poradę.

Szukam czegoś co nie rzuca się w oczy i można zmieścić za lusterkiem. Myślałem o kamerce tego typu

jh-car-dvr-196-2.jpg

 

Znacie jakieś godne polecenie i z niewygórowaną ceną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być coś całkiem małego, ale bez wyświetlacza to zobacz Innovv c3, B40/A118

Najlepiej jak poczytacie, przeniesiecie się na forum autowrzuta i tam pewnie znajdziecie coś dla siebie.

http://www.autowrzuta.pl/viewforum.php? ... 1ac647d088

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

W tej cenie jeżeli nie musisz mieć gps-u to nadal jest najlepszą opcją w cenie, rewolucji jakiejś w ostatnim czasie nie było. Jeżeli chcesz gps, to patrz na wyższe modele DOD, ale to już zupełnie inny budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje ci pozycję i...prędkość, co nie zawsze może być dobre.

I pamiętaj, że pojawiły się nowe wersje T, narzekają ludzie na jakość nagrań więc szukaj "starej" G1WH bez T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zapomniałem o temacie :kox:

Kupiłem "G1WH Oryginalna Novatek 96650" + kartę 32GB Goodram. Wystąpił błąd pamięci/karty. Sprawdzałem z moją kartą 2GB i wszystko ok. Sprzedawca wysłał nową kartę i znów ten sam błąd. Wysłałem całą kamerkę z kartą i teraz czekam jak odeślą co będzie dalej. Mam nadzieję, że już problemów nie będę miał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zastanawiam się nad kupnem kamerki do auta, tylko chciałbym coś na stałe i jak najmniej widoczne. Trzymam auto pod chmurką, a w ciągu dnia często stoi na marketowym parkingu, nie chciałbym żeby rzucała się w oczy i kusiła... Który model jest mały, ale z dobrą jakością, bez wyświetlacza, bo i po co? :) Cena w okolicach 400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.