Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

Wyświetlacz padł tak sam z siebie czy po zmianach softu?

 

Wyświetlacz, jak już Maciek pisał padł sam z siebie - to taka wada fabryczna, która jest znana producentowi

 

 

Pełna zamknięta obudowa czy pół otwarta z tyłu? Generalnie najlepiej używać półotwartej bez żadnych ekranów wtedy dźwięk jest ok.

 

na desce dźwięk nie potrzebny, bo lepiej podłożyć jakąś fajną muzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na desce dźwięk nie potrzebny, bo lepiej podłożyć jakąś fajną muzę ;)

Ja jeżdżę na nartach z rodziną więc dźwięk zawsze się przydaje, dodatkowo nigdy nie zdarzyło się aby zaparowała nawet podczas jazdy w śnieżycy, a z zamkniętą obudową różnie to było i video było do wyrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywa ale tez cos sie stalo z mikrofonem chyba, slychac to na tym drugim video ktore wystawilem

Pełna zamknięta obudowa czy pół otwarta z tyłu? Generalnie najlepiej używać półotwartej bez żadnych ekranów wtedy dźwięk jest ok.

 

Na tym nagraniu z za dnia to byla wina softu.

To nagranie w nocy bylo robione z pelna obudowa wodoszczelna i dzwiek w miare ok.

Ja nie bede ryzykowal jazdy na desce z polotwarta obudowa.. Nie zalezy mi tak bardzo na dzwieku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bede ryzykowal jazdy na desce z polotwarta obudowa.. Nie zalezy mi tak bardzo na dzwieku..

 

makki ja miałem kamerkę za 400 zł, ale bez stresu można jeździć nawet bez wodoszczelnej. Nie ma jak się kamerce co stać, no chyba, że się ostro poobijasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerką się bawię od jakiegoś roku w wersji autosport i można cuda robić, w basenie, na motocyklu, aucie, ogranicza nas tylko wyobraźnia i zastosowane uchwyty.

Tu jakiś film który kiedyś wrzuciłem nagrywany właśnie tym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerką się bawię od jakiegoś roku w wersji autosport i można cuda robić, w basenie, na motocyklu, aucie, ogranicza nas tylko wyobraźnia i zastosowane uchwyty.

Tu jakiś film który kiedyś wrzuciłem nagrywany właśnie tym.

 

 

rypley: no ja jestem zajarany moja Hero2 jak dzieciak :P

Pamietasz jakie miales ustawienia na tym filmiku?

Po weekendowych zabawakach okazuje sie ze moj LCD ma jednak wadliwe oprogramowanie.

Za kazdym razem kiedy LCD jest podlaczony do kamery to cos sie robi z dzwiekiem albo wychodza jakies krzaczory na ekraniu. Update firmware nic nie daje, zresetowanie kamery tez. Wiec ogolnie lipa, ekran mi oczywiscie wymienia ale jak widac to znany problem.

Narazie nic ciekawego za bardzo nie moge pokazac bo walczylem w gorach z mocowaniami na kasku i na klacie. Klata dla snowboardzistow odpada :( a kask mam jakis dziwny bo sa za duze luki zeby dobrze przykleic mocowanie..

Tutaj 1280x960 48fps i 170 stopni kat, zle nie jest :-]

 

http://vimeo.com/35856910

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.