Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie macie obcykane ;)

 

Nagrywałem iON'em w najwyższym dostępnym trybie 1080p 60klatek. Pliki są w formacie .mov

Jak oglądam nagranie, to wydaje się jakby było lekko przyspieszone. Jak to ogarnąć?

 

Druga sprawa - nie mam za bardzo czasu na dłubanie w filmie. Potrzebuję tylko przyciąć (koniec, początek) i wyciszyć fragmenty, nie całe nagranie. Polecicie jakiś chytry do tego program?

 

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję tylko przyciąć (koniec, początek) i wyciszyć fragmenty, nie całe nagranie. Polecicie jakiś chytry do tego program?

solveigmm video splitter

 

Dobrze przycina bez reencodowania. Można też wyciszyć fragmenty, robi się to trochę okrężną drogą ale da się:

1) Najpierw dzieli się na wiele fragmentów (klawisz M dodaje znacznik)

2) Pod prawym robi się "set audio silence" na danym fragmencie

3) Eksportuje się wszystkie lub wybrane fragmenty (do osobnych plików)

4) Łączy się wybrane pliki do jednego pliku

 

Poka poka co tam nagrałeś :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Popróbuję ;)

Tylko jeszcze to dziwne przyspieszenie...

 

Nagrywałem swoje przejazdy po Torze Kielce podczas zlotu BMW Klubu Polska. Mam na YT jeden film wrzucony, ale to treningowy, nie najszybszy przejazd. Mogę Ci na PW wysłać link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzućcie okiem na SJ4000, to taka kopia GoPro, warto się nią zainteresować.

 

leci do mnie :D mam nadzieje ze sie nie zawiodę, cena w porownaniu do GP3 śmieszna... brałem na dx.com

 

Daj znać jak wrażenia :D fakt cena OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam i czekam bo paczkę cofnęli na lotnisku :mrgreen:

 

We’re writing to inform you that the package RC******** from your order 140*** has failed to pass the airline security check as it contains lithium batteries/knives or products that contain liquid which are now under extra scrutiny in world air cargo services.

 

EDIT

 

Ok, paczka jakoś ogarnięta i jedzie poleconym naszą pocztą. Co ciekawe ... nadano ją w Szwecji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam i czekam bo paczkę cofnęli na lotnisku :mrgreen:

 

We’re writing to inform y.ou that the package RC******** from your order 140*** has failed to pass the airline security check as it contains lithium batteries/knives or products that contain liquid which are now under extra scrutiny in world air cargo services.

 

EDIT

 

Ok, paczka jakoś ogarnięta i jedzie poleconym naszą pocztą. Co ciekawe ... nadano ją w Szwecji :D

 

OK ufff

 

teraz czekam na info co to umie :D i czy warto się pchać w to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kilka sztuk stamtad bralem. Mega polecam, jak masz potem jakies pytania nawet po kilku miesiacach czy problemy wynikna, to gosc tak czy siak maxymalnie do 1 dnia roboczego odpisuje i stara sie pomoc , a nie na zasadzie, ze skoro juz kupiles do tego tak dawno, to Cie olewa :) ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.foxoffer.com/g1wh-car-dvr-fu ... 9588vklvQw

 

Dobrze znalazłem ? Pierwszy raz będę zamawiał z chin więc mam stracha :D

Jak z płatnością ? Zwykły przelew międzynarodowy ? Są jakieś rzeczy o których powinienem wiedzieć ? Cła itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirus_kamil,

 

Payments:

The FoxOffer web store accepts below payment:

PayPal:

Account: Payment@FoxOffer.com

Credit Card:

PayPal support credit card payment even you don't have a PayPal account yet, so if you want to pay by your Credit Card that please choose PayPal payment and follow PayPal's guide to complete the payment

 

 

Czyli PayPal, a jak nie masz konta na PayPal to kartą, transakcję obsłuży PayPal coś jak allegrowe PayU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam i czekam bo paczkę cofnęli na lotnisku :mrgreen:

 

We’re writing to inform y.ou that the package RC******** from your order 140*** has failed to pass the airline security check as it contains lithium batteries/knives or products that contain liquid which are now under extra scrutiny in world air cargo services.

 

EDIT

 

Ok, paczka jakoś ogarnięta i jedzie poleconym naszą pocztą. Co ciekawe ... nadano ją w Szwecji :D

 

No i jak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kamerka nagrywa 10sek potem minutę przerwy i znowu 10sek i tak w kółko to znaczy, że się zepsuła czy że coś poprzestawiałem w ustawieniach?

Jaka kamerka? Ogólnie wygląda ze tak ;) pętla 10 sec nie ważne jakie urządzenia wygląda mało realnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bralem z chin bo bardziej ufam temu sprawdzonemu sprzedawcy z chin niz temu co jest u nas, pomijam kwestie ceny itd.

 

kamilgt nie wiem na jakich kartach testowales, ale sprobuj na "trascend" jesli na tym beda problemy to juz nic innego nie pomoze. Zresetuj kamere , jest taka opcja do ustawien fabrycznych i potem testuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam i czekam bo paczkę cofnęli na lotnisku :mrgreen:

 

We’re writing to inform y.ou that the package RC******** from your order 140*** has failed to pass the airline security check as it contains lithium batteries/knives or products that contain liquid which are now under extra scrutiny in world air cargo services.

 

EDIT

 

Ok, paczka jakoś ogarnięta i jedzie poleconym naszą pocztą. Co ciekawe ... nadano ją w Szwecji :D

 

No i jak ??

 

Hej, bardzo pozytywnie :) Oczywiście nic jeszcze nie skleiłem, ale trochę filmów już nagrałem. Polecam :) Kamera ma tendencje do ustawiania zbyt dużej temperatury barwowej w jasny słoneczny dzień, ale wszystko jest do poprawienia w post procesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.