Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

kuflik, Jakiej karty pamięci używasz? Kupiłem G1WH i zastanawiam się jaka karta do niej bo gdzieś czytałem, że te kamery mają problem z class10.

 

o kurde ; / , masz jakies artykuly czy cos zeby poczytac, bo uzywam class 10 i chetnie bym sie doinformowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn przez chwile mialem problemy jakies i gadalem z producentem/ sprzedawca i tez sugerowal wine karty, na co mu odpisalem , ze nie sadze bo takie karty to sa dedykowane wrecz do gopro hero3 i smigaja bez problemu wiec nie sadze, aby to bylo to. Tyle, ze z tego co piszesz to moglabyc przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałem pakować czujniki parkowania ale nie ma gdzie schować wyświetlacza, a na górze na desce nie lubię, więc rozglądam się za kamerką i ta mi wpadła w oko :o

 

http://www.elektrodor.pl/kamera-cofania ... -ntsc.html

 

Co o niej myślicie? Do tego bezprzewodowy transmiter i nie trzeba będzie rozbierać pół samochodu, żeby pociągnąć kabel :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Pojawiła się ciekawa kamerka: http://www.prestigio.pl/catalogue/DVRs/Multicam_575w

Rozdzielczość większa niż fullHD i streaming przez wi-fi.

Ciekawe jak wygląda obraz w tej ich super rozdzielczości, ale filmów żadnych nie zamieścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się ciekawa kamerka: http://www.prestigio.pl/catalogue/DVRs/Multicam_575w

Rozdzielczość większa niż fullHD i streaming przez wi-fi.

Ciekawe jak wygląda obraz w tej ich super rozdzielczości, ale filmów żadnych nie zamieścili.

I cena prawie 500zł.... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, kamera wisi w aucie, może mi się zachce to przyniosę i coś zgram...

Ale generalnie na stronie:

http://www.foxoffer.com/g1wh-car-dvr-fu ... 3kEcN6Nc1Q

 

Masz FAKTYCZNE filmy z tej kamery, więc jakiś pogląd to daje. Plus w stosunku do G1W to fakt, że jej z zewnątrz tak nie widać (cała czarna, satyna/mat). G1W z zewnątrz się trochę rzuca w oczy (niebieska i dodatkowo chrom..).

W g1wh nie podoba mi się sposób zapisu, z tego co rozumiem, to robi nowy folder dla każdej podróży czy jakoś tak, ich nazw jeszcze nei rozpracowałem..

G1W nazywa po prostu pliki formatem datagodzinacostam.avi czy jakoś tak.

No ale to jest szczegół w sumie, bo i tak tego zazwyczaj nie przeglądam tylko te oznaczone jako ważne - a one są osobno.

 

 

p.s. wczoraj wymodziłem gniazdko zapalniczki w schowku pasażera:) Kabel idzie z kamerki w podsufitkę, do słupka i widać go 4 cm jedynie przy wejściu do schowka! Wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, zamówiłem G1W - i mam jeszcze jedno pytanie: jaki ma standard gniazda USB? MicroUSB, takie jak w smartfonach (np. Samsung Galaxy 2, 3, 4, 5) czy większe MiniUSB. Pytam, bo jeśli "mini" to za wczasu musze kupić odpowiednio długi kabel zasilający. :o

mini-usb-micro-usb.jpg

 

Na zdjęciu wygląda mi na Micro USB, ale w specyfikacji nie mogę znaleźć :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, dokładnie na to samo zdjęcie patrzyłem :P i dalej nie jestem pewny :dontknow: Dlatego pytam ;):mrgreen:

 

kamilgt, mnie potrzeba równo 3 metry. Mam w tym miejscu Micro USB 3 metrowy i nie mógł by być nawet 10 cm krótszy, bo by nie starczył :song::kox:

Masz jeszcze szansę zmierzyć czy już jest zamontowany? (lub potwierdzić, że to micro usb - to problem odpada ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak trochę z innej beczki. Dzisiaj zauważyłem od strony pasażera już drugi raz spory zadzior na lakierze (ewidentnie z drzwi) i raz już musiałem sobie z tym radzić, teraz też będę musiał jednak zastanawiam się jak się zabezpieczyć na przyszłość...

 

Co myślicie o montażu dwóch kamerek skierowanych na boki, tak aby widoczny był moment zarysowania oraz kamerka przód + tył do namierzenia tablic delikwenta. Troszkę chory pomysł, ale ręce mi już opadają jak widzę takie ostre zadziory, które nadają się do lakierowania.

 

System 4 kamer dałoby obejść dwoma jakbym znalazł możliwość montażu takich kamer w lusterkach, gdyż wtedy z automatu nagrają również tablice osoby, która parkuje.

 

Pytanie, które jest tutaj najważniejszym elementem - czy takie nagranie będzie akceptowalne przez policję i da radę coś ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, które jest tutaj najważniejszym elementem - czy takie nagranie będzie akceptowalne przez policję i da radę coś ugrać?

 

Niestety - aby Policja chciała z Tobą rozmawiać, musisz udowodnić, że uszkodzenie nastąpiło z winy umyślnej - czyli sprawca zadziałał celowo, aby uszkodzić Ci auto. Jeżeli tego nie udowodnisz (sprawca się nie przypucuje) - Policja nic Ci nie pomoże i pozostanie Ci albo dogadać się ze sprawcą, albo "pójść" z nim do Sądu, z powództwa cywilnego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sądami nie mam zamiaru się bawić, bo szkoda czasu i pieniędzy. Myślałem, że policja będzie w stanie coś zrobić. Wiadomo, że większość takich uszkodzeń powstaje z przypadku i nie chodzi mi o to, żeby gnoić kogoś. Bardziej chodzi o to, żeby jego ubezpieczenie pokryło moje koszta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, szybkie pytanko.

Zmówiłem kamerke z FOxOffer, koszt 67 Euro. Dostałem take oto pismo z urzędu celnego:

https://drive.google.com/file/d/0B_Prd5 ... sp=sharing

 

Czy ktoś już to przerabiał? Co ewentualnie będę musiał zapłacić? :idea:

 

PS> czytałem przepisy z izby celnej że do 150 Euro zwolnione jest wszystko (oprócz wódy i fajek) z cła, jeśli na prywatny użytek :dontknow:

 

PS2> Zmieniłem uprawnienia dostępu do dokumentu - teraz jest już dostępny dla wszystkich, sorry :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.