Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

M4ciek, :shock:

 

ile musi kosztować kamerka, żeby było lepiej w nocy?

 

Od tysiaka w górę to podobno nawet rano kawę robią :lol:

 

[ Dodano: 12 Styczeń 2014, 19:08 ]

siwyjac, to moze ustaw dwa skrajne i przetestuj na dziurawej drodze.

To może być problem !! Bo kurde w okolicy dziurawych dróg brak :lol:

 

Ale poczekam do wakacji jak przez Włocławek nad morze pojadę... ;)

 

Ta kamerka jest dość mocno zachwalana na forum autowrzuta.pl. http://www.dod-tech.co.uk/ls430w.html

Ale cena :wallbash:

 

Dostępna w PL http://www.nais.net.pl/mobile/pl/p/Kame ... ull-HD/304

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być problem !! Bo kurde w okolicy dziurawych dróg brak

To dlaczego masz w podpisie Ruda Slaska? ;)

ile musi kosztować kamerka, żeby było lepiej w nocy?

Moze byc troche lepiej, ale nawet za kilka tysiecy bez odpowiedniego oswietlenia kina akcji nie zrobisz.

Nawet najlepsi w nocy sa bezradni

http://vimeo.com/54860841

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek RR 530 ma ciekawe mocowanie (jest fota str31).

Ja moją RR540 też nie zostawiam w aucie choć uchwyt jest z tych "zamontuj na stałe" to ja jej nie dociskam do końca i bardzo łatwo się ją wyciąga.

 

u mnie kamerka i podłączenie wyglądają tak:

:dfq3.jpg

 

Wojtek polecam sklep świat kierowcy w Kato na ul. Gliwickiej 234. mają fajny wybór kamerek, podjedź, pomacaj i wybierz co Ci pasi :good

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4ciek, tylko ten DOD jest 3razy droższy niż Twój RR :dontknow: wcześniej podałem linka do sklepu gdzie ten DOD jest dostępny, więc ;)

to tak jak Maluch i Lambo przecież oba to samochody a różnica w cenie kosmiczna...

 

[ Dodano: 12 Styczeń 2014, 20:27 ]

faraon3021, a tak na marginesie, Ty masz coś wspólnego z SL czy tylko mi się wydaje ?? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno drogę już naprawili

 

no co Ty mówisz ?! przecież dziury we Włocławku to tradycja !! coś jak oscypek w Zakopcu i Lajkonik w Krakowie

A co do dziur, to na "standardowych" dziurach przy największej czułości mój Tracer blokuje film

czyli muszę ustawić 4 i zaliczyć jakąś otwartą studzienkę :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saddam, Mam Hero 3 Black i nie ma co się oszukiwać, ta kamera nie została stworzona po to żeby służyć jako rejestrator trasy, tym bardziej w kompletnej ciemności. W warunkach miejskich jeszcze jakoś to wygląda, ale poza miastem jest cienko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie została stworzona jako rejestrator trasy to ja wiem. ;)

Znalazłem kiedyś poniższy film w YT i w rozdzielczościach: 1080p SuperView 24fps, 1080p 24fps, 720p SuperViiew 48fps wygląda to całkiem nieźle. Względem mojej byłej Hero2 to niebo a ziemia. Do tego Hero3+ Black posiada funkcję Auto Low Light.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x 2 , spedzilem kilka dni na youtube , hamerykanskich nie hamerykanskich stronach , czytaniu opini i zestawien i w tej kwocie ta kamera nie ma sobie rownych, na eybay sprzedawana praktycznie w tysiacach sztuk

 

udalo mi sie ustalic ze to jest sprawdzony, rzetelny i polecany sprzedawca ( nie trafimy na podrobke i mozna liczyc na pomoc przed / po sprzedazowa itd )

 

http://www.ebay.com/itm/310752336819?ss ... 1423.l2649

 

 

Wiadomo Go Pro to to nie jest, ale jako wideorejestrator naprawde daje baaardzo dobrze rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.