Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

ten Prestigio RoadRunner 530/530GPS wygląda zachęcająco... szczególnie że reklamują się że ten model jest dobry do ujęć nocnych :)

 

Paweł81, a jaki problem z wrzuceniem filmiku ? Na YT, a tutaj link.

 

na YT nie ma wiele tego modelu 530, ale to co jest, nie napawa optymizmem (same zdjęcia dzienne bo nocnych z prawdziwego zdarzenia coś brak)

 

tu macie moje nagrania z Roadrunner 500:

 

 

no włąśnie sprawdzam testy tego RR 530 bo wygląda fanie i podoba mi się sposób zasilania (poprzez ramię uchwytu) a i cena na allegro ( sprzedawca agito.pl) też jest dość ciekawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4ciek, obczaiłem już co i jak z wrzuceniem na yt :)) Ja jestem zadowolony, mi odpowiada jakość nagrania. Jak mi się ktoś wpakuje, odpukać, w zupełności wystarczy :) Po ciemku nagrania jeszcze żadnego nie mam, za dnia już tak, wrzucę coś jutro. Mocowanie fajne, trzyma mocno. Ustawić kamerkę też nie problem. Podoba mi się, że filmik można przyspieszyć x2,4,8 nie trzeba więc czekać aż cały przeleci (w Mio 358 z tego co czytałem tego nie ma). Bieg "wsteczny" też posiada ;) Wsadziłem kartę Sandisk 10 klasy, 8 GB jak na razie wszystko chodzi ok :)

 

A, i jak dla mnie trochę ciulowe nagranie przy mokrej jezdni i walącym po oczach słońcu, "razi ją" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ekran w tej 530-tce da się wyłączyć? mógłbyś pokazać też zdjęcie z auta o co chodzi z tym ładowaniem poprzez ramię uchwytu, o którym wspomniał siwyjac.

 

foto_002.jpg

 

moim zdaniem bardzo fajna sprawa, po wypięciu kamerki nic nie dynda... ;)

 

 

foto_003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz jedynie wyłączyć to poprawianie automatyczne które YT uskutecznia (odkryliśmy że film drga ble ble ble pitu pitu), bo im to z lekka nie wychodzi i czuję się jakbym wypił za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mihnova, to mivue 358 i RR 530 to dwie kamerki nad którymi sie zastanawiam. RR530 lekko prowadzi za sposób podłączenia...

 

[ Dodano: 3 Styczeń 2014, 18:41 ]

klamka zapadła... w przyszłym tygodniu zamawiam RR 530 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nienawidzę internetu !!! :wallbash:

jak już człowiek ma upatrzoną kamerkę, zobaczył wszystkie możliwe testy i filmiki na YT i już prawie wpłacił kasę na konto sprzedawcy to musi KURNA znaleźć coś innego, mniejszego itd, itp... :dontknow: teraz zastanawiam się nad RR540...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, jestem ciekaw Twoich nocnych filmów, bo to co jest na YT, trochę mało pokazuje

 

swoją drogą nie uważam że 540 jest mniejsza od 530... ja szukam takiej, którą wstawię pomiędzy lusterko wsteczne a szybę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, jestem ciekaw Twoich nocnych filmów, bo to co jest na YT, trochę mało pokazuje

 

swoją drogą nie uważam że 540 jest mniejsza od 530... ja szukam takiej, którą wstawię pomiędzy lusterko wsteczne a szybę

 

No właśnie, YT "psuje" jakość filmów. Wczoraj wstawiłem jeden na próbę i nawet w FHD nie jest ciekawie. Co innego obraz na żywca z kamerki wyświetlany na monitorze. Podobno Vimeo mniej pogarsza jakość filmów, więć wstawimy też tam testowe filmy.

Co do kamerki, to RR 540 jest na tyle maleńka, że u mnie bez problemu mieści się między szybą a wstecznym lusterkiem. Jednak taki mintaż utrudnia obsługę, jednak demontuję ją jak wychodzę z auta, oraz obszar przed moim wstecznym lusterkiem nie jest oczyszczany przez wycieraczki, już kiedyś o tym pisałem.

Co do filmów z nocnej jazdy to mam już dwa testowe, jeden w trybie nocnym i jeden w trybie auto. Dziś wieczorem wrzucę trzy filmiki dla porównania.

 

tutaj taki pierwszy testowy film, zaraz po zakupie kamerki i prowizorycznym montażu w aucie. (wychodzi na to, że muszę kupić lepszą kartę pamięci bo ta chwilami przycina)

http://www.youtube.com/watch?v=74tjhin9_HA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.