Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

Hero2 ma jakies akcesoryjne podstawki zeby dało sie to zamontować na motocyklu tak aby był widok na zegary i to co sie dzieje za szybą?. Cena do mozliwosci imo nie jest wygórowana tylko trzeba odłozyc te 1500zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, co w przypadku gdy kamerka odpadnie? :o

 

Kamil, raczej patrząc na to co to TVN Turbo z nimi, to mało prawdopodobne, że odpadnie. Jeśli już to raczej z winy właściciela/używacza :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety upload na YouTube trochę spitolił dźwięk i w pewnych momentach przerywa

jakbyś nie powiedział to bym nawet nie zauwazył :) . Ok dzieki, nagrywa ładnie za dnia w nocy juz jest gozej ale dalej na granicy przyzwoitosci. Fajny motor, ja tutaj planuje gs 500 jako pierwsze moto :D . Jeszcze tylko takie jedno pytanie, odkręcałeś z przymocowanym gopro?. Nie odpadnie to przy +/- 200 km/h? bo domyslam sie ze jazda z taka predkoscia z kamerą na kasku to nie jest najlepszy pomysł ale na baku co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko takie jedno pytanie, odkręcałeś z przymocowanym gopro?. Nie odpadnie to przy +/- 200 km/h? bo domyslam sie ze jazda z taka predkoscia z kamerą na kasku to nie jest najlepszy pomysł ale na baku co innego.

 

Nie jeździłem jeszcze z kamerką przy takich prędkościach, ale nie widzę problemu - tam, gdzie mocuję kamerkę (na baku) nie ma silnego pędu powietrza (bo leci ponad szybką), więc o urwanie bym się nie martwił.

 

Gorzej może być w przypadku mocowania na kasku itd. nie mniej jednak producent przewiduje dość mocne obciążenia, chyba 160km/h na tym mocowaniu na taśmie samoprzylepnej i 320km/h na przyssawce (chociaż może przesadziłem xP)

 

Na dniach chcę zrobić jakieś fajne miejsce na moto, aby nie było widać na pierwszym planie owiewki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320km/h na przyssawce (chociaż może przesadziłem xP)

Jakoś i tak bał bym sie chyba z kamerką na kasku rozwijac większe prędkosci, jest ta swiadomośc ze możesz w sekunde stracic miesięczną wypłate zwłaszcza, że ta kasa łatwo nie przychodzi :P. Ale skoro wiatry nie smigają po baku to można odkrecac i to mi sie podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.