Skocz do zawartości

Zlot ogólnopolski Kosmetyki Aut - co myślicie na ten temat?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

dzinkins - robiłem sobie jaja - miłośnicy detailingu obecni tu na forum, są wg mnie klientami firmy SV jedynie w zakresie oferowanych przez nich produktów.

w zakresie usług, klientami są wg relacji SV, właściciele Maybachów i helikopterów

czy jest takowy na forum :?:

 

minetoo - to mogą być prorocze słowa :evil:

 

Kubz - konstruktywne uwagi (zapomniałem o Euro :kox: , nie jestem kibicem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrna, faktycznie Euro...

Również nie jestem fanem piłki, ale w końcu to u nas :)

Ceny będą na pewno "podwójne"

 

... a dzis Serbia :)

 

Wracając do tematu co by offtopa nie robić:

Zgodnie z tym, co napisałem wcześniej - z wielką chęcią spędziłbym jedną noc w namiocie. Zagraniczne zloty często są właśnie tak organizowane, tzn baza hotelowa jest zapewniona ale gro osób śpi obok aut/motocykli w namiocie. Poza tym nie pamiętam kiedy używałem namiotu... Z 5 lat będzie? :)

 

2 lata temu na Silverstone o hotelu można było pomarzyć (i nie chodzi o ceny a dostępność) na polu stały potężne limuzyny (m in. dłuuugaśny Hummer) a obok stały porozbijane namioty :)

... a my spaliśmy w samochodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za organizacją takiego spotkania. Mało tego jeśli zdecydujemy o okolicach Łodzi to chętnie pomogę w organizacji (lub zorganizuję jeśli znajdą się jeszcze jacyś chętni do współorganizacji bo samemu będzie ciężko).

W okolicach Piotrkowa jest sporo miejsc w których organizowane są zloty i tego typu imprezy. Jedno z nich to wspomniane tutaj Borki, inna opcja to Biała (ośrodek w lesie nad Pilicą). Jeżeli myślimy też o hali i zabawie z polerkami, woskami itp. to idealnie było by zorganizować cały dzień działania, może partnerzy byliby zainteresowani odwiedzeniem nas, jakieś warsztaty edukacyjne oczywiście połączone z promocją swoich produktów itd... a wieczór przed i po to impreza integracyjna w jakimś ośrodku (byle by było miejsce na ognisko/grilla i zebranie większej grupy osób).

Zacząć należałoby od ilości osób (ankieta już jest, powinna dać orientacyjną liczbę zainteresowanych ale najlepsza weryfikacja to przelew określonej kwoty do skarbnika i wtedy wiemy na czym stoimy), kolejna rzecz to określenie takich kosztów jak hala, kiełbaska, węgiel, noclegi itp itd. Odnośnie odpowiedzialności za uczestników - dzięki temu wątkowi dowiedziałem się, że forum pięknie podziękowało za dobre chęci car-spa (uogólniam i przyklejam łatkę całemu forum bo jesteśmy jakąś tam społecznością i zachowanie pojedynczej osoby niestety wpływa na postrzeganie ogółu). Można zorganizować tak, że każdy rezerwuje sobie nocleg indywidualnie powołując się na imprezę i każdy odpowiada za siebie.

Zobaczymy co wyjdzie z ankiety - dla 15 osób to nie trzeba nic organizować z wyprzedzeniem, ale biorąc pod uwagę zainteresowanie regionalnymi spotami u parterów lub edukacyjnych, myślę że będzie nas więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za organizacją takiego spotkania. Mało tego jeśli zdecydujemy o okolicach Łodzi to chętnie pomogę w organizacji (lub zorganizuję jeśli znajdą się jeszcze jacyś chętni do współorganizacji bo samemu będzie ciężko).

 

Jakby coś to chętnie pomogę :good: Wiem, że kiedyś ogólnopolski zlot Bravo Brava Team Polska był w Łodzi więc można podpatrzeć w ich archiwum co zorganizowali.

 

Jeśli zlot wypali to wcześniej można jakiś temat ze zdjęciami założyć, co by to było łatwiej poznać poszczególne osoby :)

 

Dobry pomysł z takim tematem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że 1 zlot powinien być w formie spotkania na weekend bez żadnych atrakcji, typowe grillowanie i melanż żeby wszyscy mogli się dobrze poznać - taka typowa integracja :mrgreen: . dzięki temu będzie wiadomo ile osób może się pojawić na następnym i wtedy przygotować jakieś konkursy, zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że 1 zlot powinien być w formie spotkania na weekend bez żadnych atrakcji, typowe grillowanie i melanż żeby wszyscy mogli się dobrze poznać - taka typowa integracja :mrgreen: . dzięki temu będzie wiadomo ile osób może się pojawić na następnym i wtedy przygotować jakieś konkursy, zabawy :D

 

Ale jakieś atrakcje muszą być co byśmy się nie zapili na śmierć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.