Skocz do zawartości

Zlot ogólnopolski Kosmetyki Aut - co myślicie na ten temat?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ma się zjechać cała śmietanka, to poprosimy czarne uni na BMW :D:evil:

Służę. Będzie co ogarniać, gwarantuję :P

 

Osobiście jestem za tym, żeby zorganizować coś wspólnie z administracją forum przy okazji kolejnych obchodów rocznicowych. O ile, rzecz jasna, wspomniana administracja nie wyrazi kategorycznego sprzeciwu i nie usunie tematu :P

 

Typowy zlot w ośrodku wypoczynkowym nie zda w naszym przypadku egzaminu. Zamiast smalcowania będzie smarowanie odśrodkowe metodą doustną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie. Bez sponosrów, to organizacja tego to właśnie jest 300zł na łeb. Moim zdaniem dużo. Dwa lata z rzędu byłem bardzo blisko organizacji zlotu w202.pl, ogólnopolskiego oczywiście. Zjeżdzali ludzie z Mazur, z nad morza, z gór... ;). Chyba tylko wschodu brakowało. Było ok 100-150 samochodów, mnóstwo ludzi, a wjazdowe było od 10 do 40zł + ew. hotel. W cenie jakieś małe jedzenie, pole namiotowe, ubikacje i prysznic. Na innych zlotach organizują jakieś przejazdy miastem, wyścigi, quady (ja po prostu tego może nie tyle nie lubie, ale nie jest mi to potrzebne do szczęścia) ale wydaje mi się, że i tak chodzi o właśnie jakieś pogaduchy między sobą, wymiana doświadczeń, jakieś porównywanie robót itp. a nie bieganie z kijkami w lesie. Choć wiadomo, że to jest fajne, ale moim zdaniem na tak sprecyzowanym forum nie trzeba się po to spotykać. Sponsorów na takim zlocie jest najczęściej kilku, często firmy forumowiczów itp. Mamy dopiero styczeń... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzywozimy swoje zabawki na zlot i ciekawe ile z tego wróci z nami spowrotem. Przy ogarnianiu samochodów zrobi się zamieszanie i nie wykluczone, że komuś coś się przyklei- chyba nie musze przypominać co się stało na spocie w CarSpa. 8-)

Nie szufladkuje ludzi, ale każdej społeczności znajdą się rodzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Borkami to uważajcie. Widzę, że są co najmniej 2 różne Borki więc może dojśc do takiej sytuacji:

 

to moze zlot robimy?

ooo nie! Już jeden był i tylko 7 ludzi przyszło a 20 wylądowało gdzieś indziej!

he???

A była mapa jak dojechać!

Miał być zjazd w Zakopcu. Daliśmy mape gdzie leży Zakopiec (całkiem fajna mieścina z jeziorkiem btw)

'Zakopiec 2003' tak to nazwaliśmy

20 ludzi do Zakopanego pojechało! No debileeeeee!

:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Borkami to uważajcie. Widzę, że są co najmniej 2 różne Borki więc może dojśc do takiej sytuacji:

 

to moze zlot robimy?

ooo nie! Już jeden był i tylko 7 ludzi przyszło a 20 wylądowało gdzieś indziej!

he???

A była mapa jak dojechać!

Miał być zjazd w Zakopcu. Daliśmy mape gdzie leży Zakopiec (całkiem fajna mieścina z jeziorkiem btw)

'Zakopiec 2003' tak to nazwaliśmy

20 ludzi do Zakopanego pojechało! No debileeeeee!

:-]

 

rotfl, a Borki dla mnie to zadupie i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotfl, a Borki dla mnie to zadupie i nic więcej.

 

Nie wiem, nie byłem. Sprawdzałem tylko gdzie to orientacyjnie się znajduje bo ktoś wyżej brał to pod uwagę ale później pojawiły się też inne propozycje czyli na temat miejsca pewnie jeszcze nic pewnego.

 

A czy ktoś zastanawiał się już nad tym kiedy taki zlot miałby się odbyć?

Oczywiście nie z dokładnością co co do dnia i godziny bo to na tym etapie niemożliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.