Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

damianTDCi, nie sprzedało się bo troszkę się wylało w bagażniku i zdecydowałem że zostawiam Sonaxa , ma duzo plusow z tego co wyczytałem na forum , jedyna jego wada to trudne wypracowywanie

 

gruby_RS, :lol: spoko takiej sytuacji nie bd ,bo butelka jest schowana do specjalnego pojemnika gdzie jest jeszcze NB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę bardziej płaska , właśnie teraz coś poszukuje do QD (bo mi chyba uświadomiliście z czego wynika problem z sonaxem ) ,chociaż te fibry które posiadam bardzo dobrze współpracują z wypracowaną politurą albo woskiem , no ale fakt że jak cos jest wypracowane to łatwiej się ściera niż QD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzegorzLU, u mnie rozszczelnienie nastąpiło po ok. 5 miesiącach od zakupu. Zrobisz jak uważasz, ale wiedz, że taka sytuacja spotkała nie tylko mnie ;)

 

weglus, w butelce od spodu, a dokładniej po środku. Tam jest takie specyficzne miejsce, nie wiem jak je określić, przez które zaczęło mi cieknąć APC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.