Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Post nie jest ironiczny :) Po przejściu z DAS'a 6 na rotację, nie chciałem patrzeć na maszynę typu DA...do momentu wypróbowania DA Krauss, a to że kupiłem Lare epl-42 to była kwestia dostępności na już :evil: Zresztą Krauss i Lare epl-42, nie mylić z 41, to identyczne maszyny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post nie jest ironiczny :) Po przejściu z DAS'a 6 na rotację, nie chciałem patrzeć na maszynę typu DA...do momentu wypróbowania DA Krauss, a to że kupiłem Lare epl-42 to była kwestia dostępności na już :evil: Zresztą Krauss i Lare epl-42, nie mylić z 41, to identyczne maszyny ;)
Do tej pory myslałem, że DA Krauss, jak i Lare EPL 42 to maszyny prawie identyczne jak DAS 6 :roll: Pomijam długość kabla.

Rozumiem, że z trzech w/w warto brać DA Krauss'a tudzież EPL 42, zgadza się?*

 

 

 

*) Nie mam pojęcia o maszynach, stąd moje zapytanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto brać DA Krauss'a tudzież EPL 42, zgadza się?

też stoję przed takim wyborem, a kilka samochodów do "odświeżenia" już czeka ;)

 

Kolejne nakładanie cleanera za pomocą DA zakończone i jestem bardzo zadowolony.

 

Śmiało polecam! :good:

 

Mam DA Kraussa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz pan zadowolonyyyy :D

No ja myślę, w końcu na to liczę :o A czym te środki aplikować? Cleaner nałożyć i czyścić szczoteczką tak, a balsam fibrą?

 

Ja cleaner jadę szczoteczką z zestawu i zbieram fibrą, uważaj, bo dosyć szybko zasycha jak jest ciepło i lepiej mniejsze elementy sobie robić a dokładniej.

 

A balsam nakładam aplikatorem megsa. O tyle ładnie się rozprowadza, że nie trzeba, a nawet wg instrukcji nie należy go tykać fibrą później. Tylko nałożyć ładnie i zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.