Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Swoop, punktowy powstał chyba tylko do wypełnienia miejsca na plastiku lub do przyświecenia w jakiś szczelinach.

nie wiem czy zależy ci na latarce w klasycznym kształcie czy akurat spodobał Ci się kształt tej (fajna do auta). jeżeli wolisz klasyczną to mam fajną latarke w cenie tej philipsa. zasięg do 200metrów i zoom. naprawde fajnie świeci. jak chcesz to moge zrobić zdjęcia jutro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to ciężko mi będzie zrobić wam zdjęcie tej latarki ponieważ w mieszkaniu nie powala, a do lasu nie będe jechał :D

tutaj macie film latarki o takiej samej mocy jak moja

moja latarka to Emos P3830- funkcja zoom 40-140metrów, 1xLED 3W, ok.140lumenów.

w Łodzi w Leroy Merlin w Porcie Łódź była na ekspozycji więc można było sobie poświecić.

gdyby ktoś chciał to mogę zrobić zdjęcie wieczorem przed domem więc jakiś tam pogląd będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce szperacza do reki i na rower to polecam wpisac w google Bocialarka ;)

Ja posiadam wersje 3.1 (350lumenów) i 4.0 (800 lumenów)

Ilosc swiatla podana jest w trybie max (jasność-regulowana - różne tryby świecenia )

 

To juz wiekszy wydatek ale ja nie zaluje zlotowki, kilka nocnych maratonow rowerowych po lasach w ciezkim terenie, na drogach i zawsze widno. Do reki idealna, do instekcji lakieru tez sie sprawdza ;)

Wersja 4.0 - 350 lampka, z 100 zł za ogniwa, 30 zł ładowarka a ogniwa mozna tez pozyskac z uzywanej baterii laptopa ;) ale nie wszystkie baterie

 

http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=4841

 

A kupic/pisac mozna co do ceny do uzytkownika Allegro: BocianXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.