Skocz do zawartości

Polerka felg aluminiowych


Gość koggi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 956
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zabierał się może ktoś do patelni z calibry? Po bawełnie i autosolu zostaje :

 

Obrazek

Chce jeszcze spróbować filcem. Myślicie, że filc wyciągnie jeszcze trochę lustra??

 

 

filcem dojdziesz na pp50 bialej na sam koniec autosol tez na filcu i pozniej mleczkiem reka dwa razy i bedzie cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierał się może ktoś do patelni z calibry? Po bawełnie i autosolu zostaje :

 

Obrazek

Chce jeszcze spróbować filcem. Myślicie, że filc wyciągnie jeszcze trochę lustra??

 

 

filcem dojdziesz na pp50 bialej na sam koniec autosol tez na filcu i pozniej mleczkiem reka dwa razy i bedzie cacy

 

mleczkiem ?? :o

 

ja bym proponował 2500 papier zmatowić , okrągły filc na wiertarkę z autosolem, później bawełna albo flanela z megsem lub inną wykończeniową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem od 1200 bo miała rysy i wżerki delikatne, skończywszy na 2500.

Potem wpadł autosol + ręczne polerka bawełną na full ile pary w łapie ( wcześniej mechanicznie bawełną na krążku i był efekt podobny) i prosze... słabizna.

 

Narazie nie będe rozprawiał, zaopatrze się w filc i spróbuje z nim co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja też posiadam felgi z calibry, i jak pamiętacie mój temat, to wczoraj wzięłem się za polerowanie i jakoś to wyszło ale lustra idealnego nie ma a na dodatek jak światło pada widać takie mazy jak na karoseri źle wypolerowanej :/ te felgi to jakas tragedia co do polerowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazywa sie "pasta diamentowa" firma marbad jest ona uzywana w przemysle do polerowania narzedzi maszyn numerycznych lub polerowania form wtryskowych ale powiem ze warto zapłacic i miec lustereczko :D jak byłby ktos zainteresowany to moge załatwic i wystawic np. na allegro teraz robie sobie felgi jak skoncze to podesle zdjecia

 

[ Dodano: 5 Kwiecień 2013, 20:56 ]

Witam.

 

Ma ktoś bezbolesny środek na wyszlifowanie wnęk na śruby przy alusach? recznie to mozna sie wykończyć a efekt i tak kiepski

 

wypiaskowac sie nie da ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://marbad.pl/index.php?option=com_c ... &Itemid=87

 

[ Dodano: 7 Kwiecień 2013, 17:37 ]

kup sobie paste diamentową i daje gwarancje ze czyszcząc to ręcznie za godzine wypolerujesz całą felge na lustro idealne lustro a uzywajac pada z filcem 15 minut i gotowe jak chcesz to mam tych past teraz trochę 120 zł strzykawka oszczędnie to 4 sztuki zrobisz

wyżej jest link

a co do polerowania akurat tą pasta używam chusteczek higienicznych bo pasta nie "wsiąka" w nie a w filc czy bawełnę tak i nie ma właściwości ściernych

 

[ Dodano: 7 Kwiecień 2013, 17:42 ]

fela która mam w miniaturce jest wytarta papierem 320 i przepolerowana efekt lustra jest ale widać rysy w obecnej chwili jadę recznie papierami i skoncze na 2500 potem przepoleruje to dorzucę fotki w wysokiej rozdzielczości

probowalem już wszystkiego i efekt jest tylko po tej pascie i po pastach w kostce ale już nie jest on taki sam a wszystkie te pasty k2 automaxy czy sonaxa można sobie tym du... dobrze przetrzeć

:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje porady, w jaki sposob najlepiej przepolerować ranty felg. Zostały oczyszczone, później papier ścierny 180 i 280, później papiery wodne 400, 600, 800, 1200, 1500, 1800, 2000, 2500.

 

Zostało mi spolerowanie, mam pastę autosol, ale chciałbym raczej maszynowo to zrobić. Mam wiertarkę oraz maszynę polerską Kestrel Das 6 pro. Poleruje się Autosolem przy użyciu bawełny?

 

Jeśli są jakieś gotowe pady bawełniane i mocowania które podejdą do wiertarki albo polerki, proszę o informację lub jakiegoś linka, bo coś kiepsko mi idzie znalezienie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.