Skocz do zawartości

karcher HD 5/11 C - lub inna myjka do 1700zł


tasek

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

chce kupić myjke w przedziale 1500 max 1800zł

wstępnie widziałem karchera HD 5/11 C za 1750zł

jest to podstawowy model z serji HD Trójtłokowa pompa osiowa z tłokami ze stali nierdzewnej oraz głowica wykonana z mosiądzu

Wydajność tłoczenia l/h - 500

Ciśnienie robocze bar - 115

Ciśnienie maksymalne - 130

ciężar 20kg

Wąż wysokociśnieniowy, 10 m

Lanca spryskująca, 400 mm

Dysza trójstopniowa / Power, Manual

Dysza trójstopniowa (0°/25°/40°),

Dysza rotacyjna

 

co myslicie o niej koledzy? mam już w domu 4 padniete myjki marketowe za ok 400zł i mam już tego dość. chce jedną dobrą na wiele lat. myje 2 auta tygodniowo. myslałem równiez o stihl ale karchcer ma bardziej dostępne wyposażenie i części tak mi się wydaje

 

[ Dodano: 9 Styczeń 2012, 17:21 ]

a ta myjka hd jest lepsza czy gorsza od Kärcher K 7.350 X- Range cena 1850zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karchera HD 5/11 C
zdecydowanie lepszy od każdej myjki amatorskiej tu nie mam mowy o pół środkach , gruby zbrojony wąż , połączenia mosiężne , rzeczywiste parametry a nie jak w lini K podana przybliżona wartość max która ni ma się jak do rzeczywistej mocy , jedyna zaleta linii K to tańsze części zamienne , serwis i osprzęt i nowoczesny design ale jak zawsze coś za coś :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tematów o myjkach jest tysiące a Ty musisz zakładać kolejny przez to robi się okropny bałagan i nawet ja który przeglądam ostatnio forum raz na tydzień nie potrafię znaleźć czegoś wśród 3tys tematów o podobnej nazwie. Opcja szukaj nie boli. Pomyśl o nowych użytkownikach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.