Skocz do zawartości

CarPro Fixer


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Widziałem ten, jak i całą reszte tematów w necie, albo robionych przez ludzi którzy nie są obyci z aparatem, albo przez dystrybutorów Car Pro ;) Wolałbym nawet zwykłą relacje słowną bez zdjęć, ale wygląda na to że trzeba będzie kupić w ciemno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, no tak jak można się spodziewać po one-stepie, szału nie robi. dość oleisty, nadaje się na tzw. mocny finish, ale o usuwaniu jakichkolwiek głębszych uszkodzeń nie może być mowy. dobry na lakierach, na których po mocnej korekcie zostaje bardzo silny hologram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Takie porównanie na szybko Fixera z S17+ , lakier Suzuki o barwie ciemnego granatu, wpadającego w szary/czarny . Lakier dość miękki. Obie pasty testowane na żółtym padzie 3M , jedno podejście na dany fragment , liczba przejazdów średnia jak na obie pasty, można bylo więcej. Zdjęcia "po" są robione po przetarciu płynem inspekcyjnym CarPro.

 

Fixer przed(wybaczcie smugi które zostały po glinkowaniu) :

 

 

isdsc00868.jpg

 

 

Fixer po :

 

 

isdsc00874.jpg

 

 

Holo dość dobrze widoczne, sytuacja się powtarzała na całym aucie, bez znaczenia miały technika i ilość przejazdów, efekt był zawsze ten sam. Fixer standardowo sobie zasychał,nawet na niskim docisku i prędkości, jedyny plus był taki że po sporym podkręceniu prędkości pasta znikała całkowicie i zostało mało do ścierania (marny to plus, ale zawsze ;) )

 

 

Teraz S17+, bliźniaczy słupek z drugiej strony auta :

 

 

isdsc00876.jpg

isdsc00881.jpg

 

Widać minimalne holo po lewej stronie Leda, ale wystarczyłby jeszcze jeden przejazd na niskich prędkosciach pod koniec setu i by go nie było. S17 standardowo pozostawała przez cały czas pracy przyjemnie oleista, nie było mowy o zasychaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie :good: widać, że lepszy finish zdecydowanie zostawia S17 i nie chodzi już o same hologramy, które w przypadku fixera są zdecydowanie bardziej widoczne, ale samo wykończenie powierzchni w przypadku S17 jest duuuużo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • Moderator

Odkopuję.

Coraz mniej czasu w życiu i bardziej interesują mnie juz pasty onestepowe którymi ogarne auto w max 6-8 godzin NA RELAXIE. 

Nawet wygodnie 2-3 razy w roku.

Uzywa ktos tej w 2017 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
dla mnie bardzo oleista i ciężka do wytarcia. 
Jakoś bardziej mi podszedł sonax ex 04-06 i AW Regenerate 
To ja znowu nie potrafię dotrzec ex 04-06 a fixer schodzi bajecznie

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.