Skocz do zawartości

4nano Lack Protect 3D


Mazder

Rekomendowane odpowiedzi

spons, Nie widzę na masce żadnych pasków.

 

Pytanie teraz, czy to dlatego ze C1 najmniej wplywa na podbicie koloru, czy tez nie warto zabezpieczac lakieru czymkolwiek, bo paski po plukaniu sa 'najczystsze'

 

C1 ma właściwości self cleaning na wysokim poziomie co widać było na innych zdjęciach.

 

Na chwilę obecną Wasz chemik nałapał brudu i nie chciał go pod myjką oddać ale zobaczę co będzie po umyciu.

Płukanie nie daje odpowiedzi na wiele pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spons, Nie widzę na masce żadnych pasków.

 

Ja dokladnie widze paski po tasmie - ale moze cos ze mna nie tak :D

 

C1 ma właściwości self cleaning na wysokim poziomie co widać było na innych zdjęciach.

 

Nie zaprzeczam, ale po focie wychodzi na to, ze miejsce po tasmie ma je bardzo podobne, a nawet lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wiele zależy od tego, jaki monitor się posiada 8-)

albo co się pali :lol:

No ja bardzo jestem ciekawy relacji po myciu...choć z drugiej strony dobry produkt powinien ułatwiać mycie nawet na bezdotyku :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się jasnością monitorka i faktycznie coś tam jest...

 

Jest to absolutnie normalne i nieuniknione, wszak ta powierzchnia nie ma na sobie nic, a przynajmniej nie powinna i dzwinym byloby gdyby sie nie odrozniala od reszty.

 

Przed myciem postaraj sie zaobserwowac pas na masce i odnalesc go po myciu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu pogoda dopisała troszkę czasu znalazłem w pracy więc kilka zdjęć przepraszam za jakość ale tylko telefon nie wiedziałem, że cokolwiek będę robił przy tym aucie.

 

Od aplikacji auto zaliczyło koło 10 raz proszek wcześniej nie widziałem różnić w zastosowanych środkach, jednak po panujących mrozach i kompletnym braku mycia przez dwa tygodnie pojawił się efekt po myciu tylko proszkiem :

 

proszekluty.jpg

pełne zaskoczenie bo łatwo widać różnice i linię między środkami

 

proszekluty1.jpg

Lack Protect 3D wyróżnia się bardzo, szybko odpycha wodę nie jest to co na początku ale nawet tego nie oczekiwałem jak na środek one step i w takich warunkach i przy takim myciu wielki plus !!!

 

opryskluty.jpg

zdjęcie po deszczu z opryskiwacza :)

 

Postanowiłem przemyć maskę Zymöl Clear Auto Bathe by sprawdzić jaki będziemy mieli efekt

 

opryskluty1.jpg

 

 

po deszczu z opryskiwacza

opryskluty2.jpg

 

Lack Protect 3D odpycha najszybciej wodę i jeszcze jakoś kropelkuje nrazie w drogę i zobaczymy dalej jak w takiej formie jeszcze długo posiedzi :) dół maski przy znaczku widać już mocne osłabienie ale i tak jest miły dla mnie zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.