Skocz do zawartości

4nano Lack Protect 3D


Mazder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Minetoo, dzieki za relacje :good:

 

Uwazam jednak ze cos bylo tu nie tak, nawet nie broniac juz naszej powloki bo moze to byc zle oderane, odniose sie do C1 ktore na aucie mojej zony lezalo sobie rok i dalej kropelkowalo(jakies 15-20kkm)... 2 miesiace i jakies 5-6kkm to mocno sredni i malo realny wynik. Jezeli "zgon" obu powlok nastapil mniej wiecej rownoczesnie, co mozna zauwazyc w tescie, ozaczaloby ze sporo mozna tu jeszcze wyciagnac... Za przyklad maga posluzyc tu fotki kolegi Maq, gdzie powloka lezy mniej wiecej tyle samo, ma troche mniejszy dystans, a kropelkowanie (choc nie uwazam go do konca za jakis wyznacznik) jest mocno poprawne. Z tego co wiem, byla polozona na nowym lakierze.

 

Pioterk pisales ze koleguje sz sie z Turtlem od 13 lat, czy na tej masce lezalo cos wczesniej z tej stajni?

 

X - wymienilem no-wet bo tak myslalem, ze bedzie to cos na silikonie ;) Tyle ode mnie na jego temat i mysle ze panowie z G sie ze mna zgodza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji, wynika że powłoki zostały najprawdopodobniej szczelnie zaklejone mikrofilmem zanieczyszczeń.

 

Niestety splot zdarzeń nie pozwalał na choćby opłukanie auta całymi tygodniami a na masce jeździła cała tablica mendelejewa.

 

spons, Maska nie miała kontaktu chyba z niczym od pomalowania na jesień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spons, :good: zgodzą się.

 

Uwazam jednak ze cos bylo tu nie tak, nawet nie broniac juz naszej powloki bo moze to byc zle oderane, odniose sie do C1 ktore na aucie mojej zony lezalo sobie rok i dalej kropelkowalo(jakies 15-20kkm)... 2 miesiace i jakies 5-6kkm to mocno sredni i malo realny wynik.

 

Też się zgodzę choć jak widać, w bardzo skrajnych warunkach i przy zaniedbaniu możliwy.

 

Muszę dodać, że jeżeli mówimy o "zgonie" to w przypadku C1 w tym teście dotyczy ewentualnie jego napięcie powierzchniowego, odpowiedzialnego za efektu hydrofobowy. Czy widać powłokę C1 oraz jak wygląda i jaki efekt daje gdy jest obecna - zapraszam do naszego działu C1 http://forum.kosmetykaaut.pl/viewforum.php?f=76

 

Minetoo jak będzie możliwość, pokaż zdjęcia jak wyglądają poszczególne elementy w stosunku do paska kontrolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę klika słabych zdjęć ale zawsze coś :) Od poprzedniego mycia auto dwa razy widziało proszek, przedstawiane teraz zdjęcia są po myciu ręcznym.

marzec1.jpg

efekt po myciu i oblaniu wodą z pojemnika

 

marzec2.jpg

sztuczny deszcz

marzec3.jpg

 

Jeśli czas pozwoli może nie długo wrzucę film coś tam jeszcze siedzi i można pokazać. 4nano Lack Protect 3D wyróżnia się w szybkości odpychania wody ciągle na plus.

Myślę że w okresie letnim żywotność środka i jego właściwość znacznie się wydłużą, przypominam również, że na aucie jest wersja jedno etapowa !!!

Efekt mógł by znacznie być lepszy ale chemia (proszek) nie jest jednak obojętna dlatego taki efekt i tak jest dla mnie miłym zaskoczeniem

Jak dla mnie produkt godny polecenia, postaram się go może jeszcze raz aplikować bo coś z testów zostało a moich spostrzeżeń warto. ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.