Skocz do zawartości

50/50 - zdjęcia forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Autko BMW Seria 3 rok 2004

Właścicielowi ktoś mądry doradził aby smolę usunąć, gąbką z masłem, samochodzik był brudny i doszło do niezłego TARŁA. Efektem był mega zmatowiały i porysowany lakier.

fg 500 futro flexi + pf2500 ABW + sf4000 ABW

 

s638.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wyraźnie widać, że jest lakierowane.

 

Zapewne wyglądało tak jak było nowe - jak i całe auto.

te lusterka to goły plastik, zadnych lakierow.

 

Ciekawy jestem jak się będzie taka powierzchnia będzie za jakiś czas zachowywać. :o

Ktoś pisał o polerowaniu kokpitu :lol: Życze powodzenia przy codziennym czyszczeniu kurzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr0styyy., nie wiem jak u reszty, ale u mnie tylne dywaniki zawsze są 10 razy czystsze niż przednie, więc porównanie czystych tylnych z brudnymi przednimi jest trochę nie teges. Mogę teraz wyciągnąć z auta i będzie takie samo zdjęcie ;) pokaż 50/50 na tym samym ;)

 

o, na przykład tak (ostatnie testy sprzętu, będą kiedyś filmiki):

03qt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fr0styyy., nie wiem jak u reszty, ale u mnie tylne dywaniki zawsze są 10 razy czystsze niż przednie, więc porównanie czystych tylnych z brudnymi przednimi jest trochę nie teges. Mogę teraz wyciągnąć z auta i będzie takie samo zdjęcie ;) pokaż 50/50 na tym samym ;)

 

o, na przykład tak (ostatnie testy sprzętu, będą kiedyś filmiki):

Obrazek

 

To cię zasmucę, bo tylne wyglądały identycznie jak przednie jak nie gorzej i na pewno nie są to moje dywaniki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz bawiłem sie polerką, kupiłem sobie polerke k2pro.

 

Pacjentem były dosyć mocno zmeczone drzwi z mondeo mk3, po pracy stwierdziłem, że dobrze, że nie kupilem DA, za jakiś czas jak sie mocniej wkręce to może sobie dokupie do niektórych prac.

 

Na początek poszedł wełniak z menzerna 500, później twardy pad na 500 i średni na 2000. Finishu już nie chciało mi się robić bo i tak nikt z tymi drzwiami nie będzie jeździł a efekt mnie zadowolił :D :hehe: Było to tylko aby wyczuć maszynę i sprawdzić czy faktycznie jest tak łatwo uszkodzić lakier.. 8-)

 

Foty:

 

mt84.jpg

pf0c.jpg

 

wiem, że można było sie jeszcze troche przyłożyć, nie widać tego na zdjeciach ale lakier na spodzie drzwi był bardzo mocno wypiaskowany i bez blasku, w niektórych miejscach były też próby z papierem wodny. Generalnie czuję, że sie dosyc mocno w to wkręciłem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się efekt podoba, tym bardziej, jak na pierwszy raz. :good: Zamiast swirli i holo ładnie teraz widac perłę. No i jak, łatwo jest uszkodzic, przypalic lakier? Bo po mojemu to też trzeba chyba umiec lub chciec. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie udało przebić, jakoś długo może sie nie starałem ale na twardym padzie i maksymalnych obrotach trzymałem z minutę, no moze dwie pad w miejscu i nic sie nei stało. Lakier zrobił sie mocno gorący tak, że jak dotchnalem to parzyło konkretnie :D

 

Jak będę miał do wyrzucenia pada to wtedy pewnie sprawdzę jak wyglada przebicie i jak mocno musi sie nagrzać lakier wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że na płaskim ciężko jest wywalić dziure, ale spróbuj na jakimś kancie, rogu itd. Trzeba być bardzo nierozgarniętym, żeby na płaskiej powierzchni coś zrobić najgorzej jest w "ciasnych" miejscach i na krawędziach, albo jak trafisz na zle pomalowany samochód to też różnie może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na rogu to chyba też mogłoby pad rozwalić zanim przebije. Po prostu czytajac niektóre tematy i wypowiedzi ludzi można było pomyśleć, że rotacja jest tylko dla wtajemniczonych, łatwo mozna uszkodzic lakier a lakier zbieramy na momencie z elementu :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.