Skocz do zawartości

50/50 - zdjęcia forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Wykopałem na telefonie jakieś fotki z usuwania mory i papierkowania całego auta:

smyGNFLh.jpg

kuugNI8h.jpg

A tu nieostrożne posługiwanie się papierami :P

aybvrAHh.jpg

 

Papiery 1500, 2500 i 3000. Pasty Menzerny 500, 2500. Pady różne - 3M, Monello i Urban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Chciałbym poznać waszą opinię na temat mojej pierwszej pracy. Nigdy wcześniej nie miałem polerki w rękach. Praca bardzo prymitywna, bo lusterko leżało na pudełku po butach i "gibało" się we wszystkie strony, nie mogłem nawet dobrze docisnąć maszyny :( Wcześniej umyte tylko płynem do szyb (przy aucie już będę się starał robić wszystko zgodnie ze sztuką). Myślę że na aucie uda mi się lepiej to zrobić i usunąć więcej rys. Niestety w tym momencie dysponowałem jedynie taką lampką biurkową :oops: FG500 na żółtym padzie Urbana. Lakier LB5n indigoblau metalik SEAT.

min_fbe1bcdbd802f384db90817f3d7ab.jpg

min_aadc1b87957578826f05c7cd0ecdeb.jpg

Wiem że jeszcze trochę rysek jest, ale tak jak mówiłem, pierwszy raz trzymałem polerkę w ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedes c200 2011r. Colourlock soft clean, niestety idealnie nie jest... ale efekt i tak super :)

 

dscn2481fr.jpg

 

[ Dodano: 27 Kwiecień 2013, 10:34 ]

Kolejne :) Tymrazem Before and After. Pacjent - Opel Combo 2003r w rękach wulkanizatora ;/ Numatic George , chemia - Prespray Tersus pr101 i ekstrakcja ex850

 

dscn2490g.jpg

dscn2506c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.