Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Dominie paczuszka również dzisiaj dotarła. Zamówienie na poprzedniej stronie.

Takie zakupy to ja lubię. Kolejne i jak zawsze z pełnym profesjonalizmem, szybką wysyłka i znakomitym doradztwem. A co również ważne gratisy, które dostaję zawszę dobierane z głową do każdego zamówienia, a nie byle było i nazywało się, że jest gratis.

Dzięki wielkie za szybką realizację i wyżej wspomnianego gratisa :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Smoko Trim detailera już w ogóle nie będzie, wisi jeszcze w sklepie żeby wytłumaczyć o co chodzi, za jakiś czas będzie wycofany z produkcji całkowicie, na jego miejsce jest ultimate protectant efekt ten sam ale trwałość lepsza , cena lekko wyższa ale pojemność większa.

 

Dziękuje za kolejne zamówienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, Interesuje mnie jeszcze raz dostępność :acute: :

 

Duraglossa 901 473ml

Duraglossa 111 ( ew. coś innego na zimę co wystarczy na dwa auta )

Sampla Trim Restorer i NL

 

I tak nawiasem dałoby się zrobić z PinkSheen 250 ml ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówione, dzisiaj odebrane! Wielkei dzięki za szybką wysyłke, rabacik oraz gratisy, których przy tak małym zamówieniu się nie spodziewałem!

Już któreś zamówienie z rzędu, i napewno na tym nie poprzestanie! :shock:

Pozdrawiam i szczerze polecam Mariusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoko Trim detailera już w ogóle nie będzie, wisi jeszcze w sklepie żeby wytłumaczyć o co chodzi, za jakiś czas będzie wycofany z produkcji całkowicie, na jego miejsce jest ultimate protectant efekt ten sam ale trwałość lepsza , cena lekko wyższa ale pojemność większa.

 

no tak, ale i tego nie ma w sklepie ;)

 

kiedy można się tego spodziewać?

 

ogólnie widzę że do plastyków to sporo jest "oczekuje na dostawę" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Bio, ;) Wszystko będzie we wtorek , Pink sheen tylko 500ml.

 

Smoko, Wersja w Gel-u nie ma teraz w hurtowni i ma być w tym tygodniu , ogólnie wszystkie braki z MEguiars powinny być w tym tygodniu ale wiecie jak to jest w hurtowniach, coś ma być w tym tygodniu a będzie za 1,5 :wallbash: nie mamy na to wpływu.

 

Dziękuje za zamówienia i opinie, dzisiaj będą wysłane maile ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Dziekuję za dosłąnie Naklejek, oczywiście są naklejone na trójkąciki w tylnich drzwiach. Auto doprowadzone do ładu za każdym razem wprawia w osłupienie :)

 

Dziekuję i do następnego zamówienia.

 

ahaa na zlocie 1miejsce i puchar za najładniejsze auto zlotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Axwell, :good: Gratuluje docenienia wyglądu autka :-]

 

Danio, W tej chwili testuję Car pro tę mocno włochatą, to co mogę o niej powiedzieć to faktycznie robi wrażenie bardzo delikatnej, co do samego mycia to niestety nie jest wygodna przy myciu mniejszych elementów, lusterka itp.

 

Wcześniej używałem standardowej Race Glaze tej wcześniejszej i też w miarę szybko skończyła żywot.

 

Jeszcze nie testowałem ale ciekawie prezentuje się ta nowa z Race Glaze wygląda jak Meguiars tylko z wełny, sama struktura wełny jest trochę inna niż w pozostałych "wool Mitt".

 

YearOne, Będzie wtorek/środa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

LUKAS103, Plastx powinie być w tym tygodniu bo w Megsie czekają na dostawę, Talos jest zamówiony ale chyba jest z nim problem u dystrybutora :/

 

-HaVoK-, Przypomnij w kolejnym zamówieniu, w komentarzu przy akceptacji zamówienia ;)

 

elvvis, :dontknow: O co chodzi :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.