Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

pawel328ci, FG 500 jeszcze coś mamy więc nie wiem czemu ci świeci jako brak :idea:

 

Jeżeli chodzi o koszyk to wrzucenie czegoś do koszyka nie jest równoznaczne z rezerwacją tego produktu.

 

rafal__lodz, hmm znowu brak etykiety :wallbash: a jaki płyn żadki winogronowy (to glass cleaner concetrated), jeżeli gęsty i także coś w stylu winogron to black hole , jak możesz to podeślij zdjęcie na PW

 

 

Xkem, danny4, :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki płyn żadki winogronowy (to glass cleaner concetrated), jeżeli gęsty i także coś w stylu winogron to black hole , jak możesz to podeślij zdjęcie na PW

 

Na glass cleaner to nie wygląda bo on jest chyba niebieski albo zielonkawy jeśli dobrze pamiętam a tą próbke co mam gęsta nie jest i jest raczej w kolorze ciemnej jagody (może ciemniejsze bo butelka jest matowa) i wygląda mi bardziej po zapachu na endurance tire gel (zawsze się powstrzymuje żeby nie spróbowac przy aplikacji :evil: ) ale zrobie fotke i przesle.

Na brak etykiety się nie gniewam bo uratowałeś mi tyłek szybką wysyłką na drugi dzień rano miałem paczke:)

Widze że się pospieszyłem bo teraz jest fajna promocja na APC powyżej 250zł :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY czy będzie w ogóle jeszcze dostępny wosk Meguiars #16 ?

Chcę zrobić małe zakupy i to mnie trochę wstrzymuje.

 

mozesz kupować bez #16.. lub zmienic na jakis inny.... wosk megsa został wycofany z produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Paczka już dotarła, dziękuję za dodatkowy gratis.

Szkoda, że firma kurierska "dała dupy" i mimo naklejki rzucali paczką.

Gratisowy środek do zmywania smoły i asfaltu wylał się w całości zalewając przy okazji trochę produktów.

Mimo niedogodności spowodowanej przez firmę kurierską za którą nikt nie może odpowiadać polecam zakupy w sklepie ShowCarShine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

rafal__lodz, jezlei jest rzadkie to na 99,9% jest to glass cleaner i glass cleaner włąsnie jest mocno fioletowo-granatowy , jedyny podobny do niego to jest QD+ ale wątpie żeby to było , aha jeżlei jest to buteleczka 100ml to na pewno glass cleaner jeżeli 50ml to QD+

 

adamtower, ostatnie dni lipca albo pierwsze sierpnia

 

kuchar, niestety tak jak pisze m1chal, #16 prawdopodobnie już nie będzie, z twardych z megsa masz Yellow wax, ale jezlei zależy ci na trwałości to polecam jako zamiennik Colli 476

 

toka, :idea: widocznie coś namieszałem a wiedział że ktoś to pisałe i pewnie komuś innemu dałem coś innego a nie tobie :/

 

karol, :wallbash::wallbash: następnym razem przypomnij o tej sytuacji to dołożę ponownie może dojedzie

 

piotrekkk1985, ;) Spakowana czeka na kuriera, w piątek będzie u ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym dokonałem u Mariusza zakupów "live" :)

 

Gorąco polecam osobom z podlasia i okolic osobisty kontakt.

Jeśli nie masz pewności co powinieneś zastosować w swoim aucie - Showcarshine z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości oraz wręczy ciekawe bonusy...

 

Z pewnością spotkanie nie było ostatnie...

 

Dziękuję!!!

 

edit: qcze, nie zauważyłem że masz zapachy CS :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.