Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

cezar1087, mail wysłany

bronson66, miały być w tym tygodniu ale przez te święta nie wiem czy zdążą dowieźć jak nie to wtedy na 100% po niedzieli .

 

 

Dziękuje wszystkim za podziękowania :good:

 

[ Dodano: 21 Czerwiec 2011, 09:24 ]

Aha takie małe info , we czwartek robimy sobie wolne więc paczki wysyłamy jeszcze jutro i kolejne w poniedziałek, Za utrudnienia przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: CAR CRAZY

 

Wśród zamówienia znalazłem min. piękną próbkę Ultimate Polish :good::good::good:

 

Strasznie korci mnie, żeby go przetestować, choć dopiero 2 tygodnie temu kładłem #16 :idea:

 

Gdybym się jednak zdecydował i zrobił jakiś test w najbliższym czasie...

Zastanawiam się - czy stosować wcześniej Paint Cleaner (step 1) -> UP -> #16?

Czy Step 1 pominąć? :o

UC jest też Cleanerem czy to typowy glaze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszła do mnie paczka, dzisiaj rano ją rozpakowałem i jest delikatny zonk :(

Bo zakupiłem Reno flash 500ml a w paczce jest owszem butelka 500ml, ale napełnione w połowie, korek był zakręcony i karton w środku suchy także na 99% nie wylalo się.

Co z tym robimy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

MarcinDG, widocznie zamieszanie , napisz to wyślę chyba że dołożę do kolejnej paczki + bonus ;) .

 

pfikusny, STEP 1 pomiń , wg producenta UP ma bardzo delikatne właściwości ścierne i odżywiające

 

bąku, Pewnie nie ta butelka spakowana , poszło PW z info co i jak ;)

 

 

Dziękuje wszystkim za zamówienia i pozytywne opinie i jednocześnie przepraszam za małe pomyłki w paczkach które się zdarzają co jakiś czas :oops:

 

Miłej zabawy przy autko w dłuuuuuugi weekend :-] Tylko z pogodą ma być nie za ciekawie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: CAR CRAZY

 

NO I NAROZRABIAŁEŚ!!!

.

.

.

Wygląda na to, że przez Ciebie...

.

.

.

Zakochałem się :-]

.

.

.

Wraz z zamówieniem otrzymałem próbkę CG Natural Shine :-]

Dzisiaj tak "przez głupotę" wyciągnąłem auto z garażu i pomyślałem, że trochę odświeżę wnętrze.

Wyciągnąłem mojego starego sonaxa do czyszczenia i sonax extreme - efekt matowy.

Po chwili strzeliłem się w główkę i przypomniałem sobie o próbce, którą od Ciebie otrzymałem.

 

Natural Shine nakładałem piankowym aplikatorem megsa (później ew. przecierałem całość mikrofibrą - choć nie wydawało mi się to konieczne).

 

Efekt niesamowity!

Piękne "satynowe" wykończenie, aplikacja banalnie łatwa, do tego środek jest niesamowicie wydajny.

Zapach jest bardzo przyjemny, nienachalny.

 

Absolutnie nie ma porównania do Sonaxa!

Natural Shine daje niesamowity efekt!

 

No cóż - jeszcze tylko zobaczymy jak będzie po chwili użytkowania auta, ale coś mi się wydaje, że ten produkt znajdzie sie w moim koszyku przy następnym zamówieniu :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłej zabawy przy autko w dłuuuuuugi weekend :-] Tylko z pogodą ma być nie za ciekawie :thumbdown:

 

Mariusz, dzięki za ekspresową wysyłkę i za świetną poradę - CG Pro Detailer pachnie bajkowo, dzięki czemu mój synek właśnie stał się zapalonym detailerem (na pewno bardziej zapalonym ode mnie ;-) ) i mam teraz dodatkowe dwie ręce do pomocy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.