Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz, to co Ty wyczyniasz z paczkami to jest niesamowite :shock: wczoraj rano zrobiłem przelew, dziś, parę minut przed 11:00 odbieram paczkę z rąk listonosza :shock: zamówienie było niewielkie (trochę ponad 150zł), ale tylu przyjemnych i przydatnych gratisów nigdzie nie otrzymałem :shock: ukłony w Twoją stronę, to moje pierwsze zamówienie, ale już myślę o kolejnym, większym. Tak trzymaj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz logowanie juz dziala :) Ale mam jeszcze takie pytanie, to bylo przed remontem sklepu. W pracy jak sie zaloguje i dodaje produkty to bylo ok, natomiast po zmianie kompa na domowy i zalogowaniu sie, koszyk byl pusty. Na drugi dzien, w pracy wszystko znowu ok. To jakis ogolny blad czy tylko u mnie cos nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Majkelo, w miarę możliwości będę odpisywał i realizował

kempus, :dontknow:;)

Mosiu_SR, Jeżeli jesteś zalogowany w trakcie składania to powinno zapisywać na kompie i na koncie, a jeżeli bez logowania to tylko na kompie, Druga sprawa to byc może złożyłeś koszyk przed całą aktualizacją to później może coś się zresetowało :o

 

[ Dodano: 14 Czerwiec 2011, 11:51 ]

paluch, dopisałem do listy kolejnych zmian w sklepie i przy kolejnych pracach postaram się aby ta opcja była dostępna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, Super :good:

 

Mosiu_SR, Jeżeli jesteś zalogowany w trakcie składania to powinno zapisywać na kompie i na koncie, a jeżeli bez logowania to tylko na kompie, Druga sprawa to byc może złożyłeś koszyk przed całą aktualizacją to później może coś się zresetowało :o

 

Mi nigdy nie zapisywał się koszyk na koncie. Zawsze zalogowany a swobodnie mogłem robić 2 osobne na kompie stacjonarnym i na laptopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

pfikusny :o A ja widzę że jest cały czas dostępny ;) Swoją drogą bardzo dobry detailer . lekko droższy ale za to 650ml ;)

 

Dziękuje za zamówienia, w miarę możliwości będę wysyłał maile z kwotami dla tych co wybrali płatność na konto.

 

Dojechało kilka Newsów z Mothers oraz inne ale jeszcze nie wstawione :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: CAR CRAZY

 

Rzeczywiście - coś się ślepy na starość robię :D

 

Tak czy siak - niewielkie ale zamówienie 2494 poszło.

Już je opłaciłem.

 

Kwota niewielka więc nie wiem czy mogę liczyć na jakieś testery/gratisy...

Gdybym miał jednak na coś szanse to najchętniej wypróbowałbym coś z zakresu

mycia szyb (bo tu cały czas nie potrafię znaleźć ideału :oops: lub coś do plastików wewn. / zewn., albo coś na oponki albo coś pachnącego do wnętrza :evil: (piszę całą listę, bo może akurat trafiłoby się coś z listy rzeczy, w których dalej nie potrafię przypasować czegoś dla siebie :-] - tak czy siak - jeśli nie byłoby niczego z listy to cokolwiek innego też będzie mile widziane :kox: ).

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.