Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Mega paczka dotarła :-] Dzieki bardzo Mariusz za profesjonalne podejście, swietny kontakt i oczywiście za mega gratisy których nie zabrakło oraz za rabat ;)Jestem pod duzym wrażeniem. Od jutra zaczynam testowanie, a kolejne zakupy pewnie już wkrótce.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Dziękuje za kolejne miłe opinie

 

 

maciek-m wysłany był 5 kwietnia, napisz PW czy już dojechał

Nawi, Sprawdzę o co chodzi i na pewno doślemy

Stripper scent powinien być do końca przyszłego tygodnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Stefan-16, Szczerze to podczas mycia nigdy nie używałem bo nie podoba mi się jakość mikrofibry jaką jest obszyta jest rzadka i praktycznie nie puszysta jak dla mnie bez porównania do rękawicy tej żółto-szarej. Co do twardości to na sucho jest sztywna a na mokro nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, dzieki za kolejne udane zakupy. Jak zwykle blyskawiczna przesylka, do tego udalo sie skompletowac zestaw dla marudzacego klienta ktory chcial pare innych produktow niz akurat byly w sklepie ;) Do tego mnostwo gratisow:

- PB Pro Polish 2 - super, bedzie mozliwosc porowania z PB Professional Polish

- PB Black Hole - bardzo fajnie sie zlozylo, wreszcie na wlasnej skorze (a raczej lakierze) bede mial mozliwosc sprawdzenia czy jest roznica pomiedzy PB White Diamond i Black Hole - chociaz nastawiam sie, ze nie bedzie

- PB Sprey & Gloss - strzal w 10, od dawna mialem ochote go przetestowac, bardzo wahalem sie miedzy nim a CG Pro Detailer

- Spice Fresh, kolejny strzal w 10 bo zapach cynamonu to chyba moj najbardziej ulubiony. Na pewno kupie pelne opakowanie, tylko nie za bardzo moge zidentyfikowac producenta. Ktory to dokladnie jest produkt?

- PB NL akurat mialem ale mam kolege z ktorym z checia sie nim podziele.

- Megs Glass Cleaner Concentrate - 100 ml daje 1 litr plynu do mycia szyb, czyli 3,8 koncentratu to 38 litrow plynu i to za 122zl !

 

Goraco polecam, nie dosc, ze wszystko w jak najwyzszym standardzie to do tego CAR CRAZY ma chyba siodmy zmysl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Stefan-16, druga czyli ten bawełniany Pad, no jest trochę bardziej miękki i puszysty, zawsze możesz włożyć zwykłą gąbkę do rękawicy i myć jak gąbką, tylko jeżeli mowa o tej żółto szarej to trzeba wywalić ze środka tą "folię"

 

Swiety, tak poniedziałek więc możesz coś dopisać

DarekCh, :good:

Docent114, powinien być pod koniec przyszłego tygodnia

firmek, :good:

hsv, Powinien być w tym tygodniu ale cena u naszego dostawcy mocno wzrosłą więc nie wiem czy będzie sens zamawiać ale będzie środek który działa tak samo a cena będziesz niższa niż Decabit-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Maciej WTN zapach to z domowych zapasów InstaFinish, jeżeli ktoś chce kupić opakowanie mniejsze niż galon to PW, jak znajdę czas to wstawię jakiś tester tego zapachu w sklepie.

 

Środek do smoły będzie w sklepie dzisiaj albo jutro

 

daniels, na razie nie ale za jakiś czas...

 

WSzyscy co wpisali hasła na pewno otrzymają na maila kwoty po rabacie tylko spokojnie, realizujemy wszystko zgodnie z kolejką składanych zamówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.