Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z SCS!

Mogę wiedzieć kiedy mniej więcej bedzie 'dostawa' do sklepu? chciałem kupić (m.in oczywiście) biały pad 150mm cutting a go nie ma. No i w związku z tym nie wiem czy czekać na dostawę czy zamawiać bez niego a chciałem popracować w najbliższy weekend przy aucie.

 

I widziałem tam jeszcze na stronie promocje na BP flexipads 125mm + 75mm i też jest 'oczekiwanie na dostawę'. Czy ta promocja bedzie wznowiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przesyłka do mnie dotarła.Wszystko w porządku :) Szczególnie cieszy mnie próbka black hole bo byłem ciekaw jak to działa.Pozdrawiam
ja mam takie pytanie bo będe miał zamówienie na 400 zł też dostane taką próbke ? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka dotarła i tak- liczba gratisów wprawiła mnie w osłupienie, spodziewałem sie przy takim zamówieniu gratisów ale nie aż tylu- serdecznie dziękuje. Kontakt na najwyższym poziomie, pasta PB do przetestowania dołączona, będzie relacja. Jedyne o czym chyba Mariusz zapomniałeś to naklejka forumowa o którą prosiłem, najwyżej przy następnym zamówieniu się przypomnę. Reasumując jestem mega zadowolony i z ceny i z gratisów- dziękuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dostałem dziś paczkę ;-)

tyle że zamawiałem Pocztą Polską a dostałem kurierem ... :o

mało co a bym nie odebrał :/

ale wszystko ok ;-) był rabacik i gratisy :good: w postaci płynu do szyb megsa, atomizera i szczotki do felg :good:

Dzięki wielkie :mrgreen:

... czas myśleć nad kolejnym zamówieniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Witam

 

po krótkiej ale męczącej przerwie nadrabiam braki itp.

 

Niestety choroba i sporo pracy uniemożliwiało zaglądanie na forum :/

 

Skupiliśmy się bardziej na w miarę terminowych wysyłkach niż na odpowiedziach, mam nadzieje że to dla was też ważniejsze .

 

Zauważyłem pytanie na temat Bh 100g niestety już nie będzie dostępne.

Zestaw Flexipads jeżeli będzie to cena będzie sporo wyższa bo ceny na poszczególne BP wzrosły :/

Duragloss liczę że będzie w przyszłym tygodniu ale wiecie tylko liczę :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Wczoraj o 18.20 dostałem maila o wysyłce- czy to oznacza, że ok. 18 wyszła paczka, czy została wysłana w dzień i dziś dotrze? Pytam, bo zapomniałem przy rejestracji podać nr telefonu, więc kurier mnie nie złapie, jeśli mnie nie będzie i nie wiem, czy mam teraz koczować w domu. :) Szkoda, że nie ma mozliwości śledzenia przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

maciek-m, jak mail był o 18:20 to prawdopodobnie wydrukowany list przewozowy i odebrał to kurier wieczorny, wieczorni raczej nie wysyłają w ten sam dzień więc prawdopodobnie będzie u ciebie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.