Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

uri90, Według producenta jak najbardziej można na maszynie DA jeżeli chodzi o rotację to myślę że nie ma problemu ale obroty na minimum maksymalnie 600/min.

 

[ Dodano: 25 Luty 2011, 15:17 ]

juventinio2603, :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A flexipads-ów na prawdę jeszcze nie ma czy też to tylko kwestia nie zmienienia statusu? :o ...bo tylko to mnie wstrzymuje przez złożeniem zamówienia :)

 

Widzę, że trzeba się będzie po nie w kolejce ustawić bo u mnie tak samo - nie chce robić dwa razy zakupów więc czekam na BP :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Chłopaki robimy zo w naszej mocy juz mamy zamówione chyba w 4 miejscach sam się pogubiłem ;) Najpewniejsze źródło mówi nam że między 28.02 lub 1.03 przyjeżdża towar więc już niedługo.

 

Teraz info dla osób które zamówiły BP podczas naszej promocji jak wstawiliśmy ich dostępność po tym jak dostaliśmy kompletnie złe informacje o dostawie.

 

Udało nam się ściągnąć 2 szt BP 125mm więc od poniedziałku będziemy wysyłać a reszcie osób które zamówiły i już czekają ponad tydzień wyślemy BP z firmy 3M.

 

Postanowiliśmy wziąć odpowiedzialność za błędne informacje i skrócić okres oczekiwania.

 

Jeszcze raz przepraszam za to całe zamieszanie. Mam nadzieje że osoby które otrzymają BP od 3M wynagrodzi wydłużone czekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Danio, hmm cięzko porównać bo akurat mamy inne średnice :) , ale tak jak widac na zdjęciach to Flexipads mają amortyzujące gąbki wersja biała to ultra soft żółta to soft. LC nie mają gąbek ale jeżlei hcodzi o jakość wykonania to są pierwsza klasa, materiał lekko elastyczny więc nawet mimo braku amortyzacji to potrafią zamortyzować przez to że są elastyczne. Czekamy na dostawę BP LC na 125mm ale to trochę minie. Co do BP LC 10cm to idealnie się zgrywają z małymi padami LC i one już mają dystans ale on też jest o twardości hard więc jest to bardziej dystans niż amortyzacja.

 

W skrócie na dzień dzisiejszy :

 

BP 10cm do padów LC 10cm

BP 150mm do padów ABW (dzięki takiej samej śrendcy mamy równy docisk na całej powierzchni pada, z tym że trochę bardziej trzeba uważać bo przy dotknięciu do czegoś dotkiniemy nie tylko rantem pada ale już także BP) oraz do padó LC KOMPRESSOR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.