Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Piciosz, Dziękuje, co do wysyłki to jeżeli ci się nie pali to proponuję wysyłkę w poniedziałek, mogę wysłać jutro ale jeżeli poczta nie dostarczy na piątek to przez weekend może leżeć w mroźnym magazynie i będzie lipa :/ Teraz za oknem mam -19St.C. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8-) Obiecana promocja :

 

Obrazek

 

A do mnie dotarło tylko tyle :cry: :

 

dscf2652f.jpg

 

Około 15 ml.

 

To właśnie dlatego pisałem:

 

Mariusz, co do testera BL - może warto by pomyśleć o innym opakowaniu. Ja już się głowię jak go nakładać na apliakator. A to z racji tego, że konsystencja jest dość gęsta i obawiam się że w takiej buteleczce zostanie ze 40% emulsji bez możliwości jej wydobycia.

 

Ze swojej strony obiecuję zdać relację z zastosowania tego specyfiku, ale to dopiero na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Przemko, ;) Mniejsza ilość spowodowana była tym że dodaliśmy tą próbkę jak jeszcze nie było konkretów promocji i nie wiedzieliśmy na ile ml możemy sobie pozwolić :) Więc ten testerek był poza konkursem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

art'ek, To jest ostateczna ochrona nakładasz zamiast wosku ja to plasuję na półce z sealant-em (woskiem syntetycznym)

 

Jeżeli używasz cleaner-a to BL nakładasz po cleanerze albo politurze.

 

Po Black Light zostaje jedynie Quik Detailer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

toka napisz na PW produkty albo złóż zamówienie ja stworzę ofertę w oparciu o twoje zamówienie jak zaakceptujesz to będziemy realizowali a jak nie to anulujemy zamówienie,.

Adm, :wallbash: Już jest od 2 dni 8-) Dzięki za info już zmieniam status ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAR CRAZY, idzie powoli wiosna (tak mysle) - co bys ze swojej oferty polecil z wosków na lato do srebnego koloru samochodu ? aby ladnie wygladal , dawal dosc dobra ochrone dla lakieru i troche sie utrzymywal (przynajmniej raz w miesiacu myje autko latem) a zarazem byl latwy w aplikacji i polerowaniu. Tamtego lata uzywalem NXT2.0 i chcialbym cos lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

adamus, Tu niestety jest problem ale nadal walczymy :wallbash:

 

[ Dodano: 25 Luty 2011, 11:27 ]

Marcin, Przydało by się jednak przelecieć lakier czymś ściernym na pewno odzyska sporo blasku a na to wosk, Może coś z gamy Werkstat, zbierają dobre opinie na jasnych :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, po raz kolejny goracy POZYTYW :D paczuszka jest u mnie, ucieszyłem sie jak ją otworzyłem :) nic nie zamarzło :good: i do tego miłe gratisy :) Black light zachęca zapachem gumy balonowej :D szkoda że nie mam póki co ciemnego lakierku :/ pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz paczka dotarła i wszystko jest OK :good: Dzięki za gratisy i już zrobiłem pierwszy test Blacklighta na klapie laptopa i jest SUPER!! Lustro i do tego mega sliski,a jtr nałoże na auto,czekam teraz na duże opakowanie i zamawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.